אודות המרפאה

כל טיפולי השיניים תחת קורת גג אחת!

השילוב של אהבת האדם והמקצוע, התעדכנות מתמדת בחידושים עולמיים ברפואת שיניים והשימוש בחומרים חדשניים ואיכותיים יעניקו לכם את התוצאה הטובה ביותר לאורך זמן.

אנו ד”ר בריימן רעיה וד”ר בריימן איליה, יחד עם עוד רופאים מומחים והצוות הנאמן, גאים לעמוד לרשות לקוחותינו מאז 1991.
אנו מחויבים לטיפול הטוב ביותר במקצועיות, ביעילות ובמחיר הוגן.
השילוב של אהבת האדם והמקצוע, התעדכנות מתמדת בחידושים עולמיים ברפואת שיניים והשימוש בחומרים חדשניים ואיכותיים יעניקו לכם את התוצאה הטובה ביותר לאורך זמן.

אנו מאמינים שטיפול שיניים דומה ליצירת אמנות בשניהם יש צורך בדיוק מוחלט ויופי מושלם שיגרום הנאה לצופים בהם.

הקץ לבלבולים ולטרטור

מהיום אין צורך להתרוצץ בין מרפאות, מכונים ורופאים מומחים שונים. מרפאת השיניים ד"ר בריימן היא מרפאה פרטית רב תחומית. לרשותך  רופאים מקצוענים בתחומם שיטפלו בך במסירות והכל תחת קורת גג אחת.

יחס אישי

השילוב הנכון של מקצועיות עם יחס אישי. בוחרים את הרופא המטפל והוא דואג לך אישית להכל טיפולים ארוכים או קצרים, תכופים או פעם בחודש, מותאמים לך בדיוק.

מקצועיות

מודעות לאסתטיקה ושאיפה לשלמות- עושים כל מאמץ כדי שלך יהיה חיוך בריא ומדהים.מיטב הציוד הטכנולוגי ,חומרי הטיפול הטובים ביותר ,שמירה על חדשנות ופתיחות בכדי שנוכל לטפל בך הכי טוב שאפשר.

אחריות, ידע וניסיון

המרפאה קיימת משנת 1991-בזכות הידע הרב והניסיון העשיר שנצברו ועל ידי שימוש בשיטות החדשות והמתקדמות ביותר, אנו מספקים פתרונות מהירים ואמינים - החל מחסר שן אחת ועד פה שלם מחוסר שיניים-שיקום כל הפה!

.

זמינות

המרפאה פתוחה רוב שעות היממה וגם במצבי חירום.

אסתטיות והיגיינה

אצלנו מקפידים על מרפאה נקייה ואסתטית החל מחדר ההמתנה ועד חדר הטיפולים והסטריליזציה של הרופא , שמשתמש בכלים חד פעמיים כגון סינר, מחטים, מגשים, מזרקים וכו'

מרפאה פרטית

רופאים המועסקים בתאגיד אין אחריות אישית כלפי מטופליהם, ובמידה והתאגיד יפשוט את הרגל או המקום ייסגר, לא יהיה לך למי לפנות. המרפאה שלנו היא פרטית ומטפלת כבר מעל 20 שנה בשלל לקוחותיה, כך שאנחנו לא הולכים לשום מקום.

לא להתפתות למבצעים

העלויות של אחזקת מרפאת שיניים הן גבוהות ומחירים נמוכים מאוד עלולים להעיד על איכות חומרים ירודה, על איכות נמוכה של כח אדם או חסכון בכלים חד פעמיים. אצלנו במרפאה משלבים מחירים נוחים עם הטיפול הטוב ביותר!

.

המרפאה שלנו

המרפאה שלנו