טיפולים

בזכותנו, כל יום תתחילו בחיוך!

” אנו מחויבים לטיפול הטוב ביותר במקצועיות, ביעילות ובמחיר הוגן “

תחומי פעילות המרפאה:

מומחה לשיקום הפה

מומחה לשיקום הפה הוא/היא רופא/ת שיניים אשר לאחר סיום לימודי רפואת השיניים עבר/ה הכשרה מקצועית נרחבת נוספת במשך 4.5 שנים במסגרת של בית חולים.

המומחה לשיקום הפה הוא בר-סמכא מקצועי בקהילה הדנטלית. למומחה בשיקום הפה הכשרה נרחבת שנרכשה לאחר מסלול התמחות ארוך. הוא למד לראות את המקרה בראייה כוללת המבוססת על  אינספור מאמרים ודיונים מקצועיים בהם משתתפים טובי הרופאים המומחים בארץ ובעולם.
ביכולתו להציע אבחנה כוללת, תכנית טיפול עיקרית אשר מתייחסת לכל הממצאים. בנוסף, ידע לבחון חלופות טיפוליות טובות לכל תכנית שיציע.
רק מי שסיים תכנית התמחות, המשיך והשתלם יכול לתת ייעוץ נכון, ולבצע ברמה הגבוהה ביותר גם טיפול הנראה פשוט לכאורה.

 

מומלץ לקבל חוות -דעת של מומחה בשיקום הפה לפני כל טיפול דנטלי מורכב,כגון: השתלות, שיקום כל גבי שתלים ועוד. במקרים רבים חוות -דעת מומחה מוזילה עלויות הטיפול.

מומחה למחלות חניכיים

מומחה למחלות חניכיים, או פריודונט, הינו רופא שיניים אשר למד במוסד מוכר להתמחות (אוניברסיטה או בית חולים)  4 שנים נוספות של התמחות בפריודונטיה.

נושאי הלימוד מקיפים וכוללים איבחון וטיפול במחלות החניכיים השונות, מניעתן, ביצוע טיפולים כירורגים בחניכיים כולל ניתוחי חניכיים למטרות אסתטיות (פלסטיקה) והשתלות עצם סביב שיניים, ביצוע שתלים דנטאליים ובניית עצם (כולל “הרמות סינוס”) וטיפול במחלות דלקתיות סביב שתלים דנטאליים.
על מנת לקבל תואר מומחה למחלות חניכיים יש לעמוד בהצלחה בבחינות הממשלתיות לקבלת התואר מומחה למחלות חניכיים.

המומחה לטיפולי שורש

מומחה לטיפולי שורש הוא רופא שיניים שלאחר סיום לימודי רפואת השיניים השלים תכנית התמחות בת 3-4 שנים במוסד מוכר על ידי משרד הבריאות ובסופה עמד בהצלחה במבחני ההתמחות מטעם משרד הבריאות.
במהלך ההתמחות נחשפים הרופאים למאות מקרים ברמת מורכבות גבוהה ביותר תחת הדרכתם של רופאים מומחים בכירים. רופאים המסיימים את ההתמחות בקיאים בספרות המדעית העולמית, בשיטות טיפול ובחומרים המתקדמים ביותר הקיימים.
לאור הידע והניסיון הנרחבים של רופאים מומחים הם יכולים להציע תכניות טיפול ואבחון מיטביים לכל מקרה וכן להתמודד עם מקרים מורכבים במיוחד. הדבר מאפשר לרופא המומחה לשמר שיניים שבמקרים אחרים היו, אולי, נעקרות.
חשוב לדעת כי הגוף היחיד שיכול להעניק תעודת מומחה הינו משרד הבריאות. רק מי שעמד בכל התנאים לקבלת תאר מומחה ומחזיק בתעודת מומחה יכול להציג עצמו ככזה.