הלבנת לשיניים

בזכותנו, כל יום תתחילו בחיוך!

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים בוחרים ללכת לטיפול הלבנת שיניים. טיפול זה מאפשר להם ליהנות משיניים לבנות ומבריקות אשר מחזיק את הברק לשיניים. טיפול זה הינו פשוט ומהיר והוא יכול להתבצע אצל לא מעט רופאי שיניים שמתמחים בטיפול הלבנה בפרט ושיקום הפה בכלל.

טיפול הלבנת שיניים מוגדר כחלק מטיפול שיקום הפה ברמות שונות. לעיתים מדובר בטיפול פשוט שנובע מסיבות אסתטיות בלבד, כתוצאה מכך שהשיניים הצהיבו במהלך השנים עקב אי הקפדה על צחצוח שיניים או כתוצאה מצריכת מוצרים אשר גורמים לכתמים בשיניים, למשל ניקוטין, קפאין וצבעי מאכל שונים. לעיתים מדובר בחלק מתהליך של שיקום הפה בעקבות תאונות או חבלה אשר לאחר סיום תהליך השיקום יש צורך לבצע גם תהליך של הלבנה.

הלבנת שיניים

חשוב להבהיר כי כיום ישנן שיטות שונות להלבנת שיניים, חלקן שיטות ביתיות כגון הלבנת שיניים בג’ל, גומי לעיסה, משחות שיניים ועוד. הבעיה עם שיטות אלו שהן אינן איכותיות כמו טיפול הלבנת שיניים בלייזר. שיטה אשר מתבצעת באמצעות ג’ל בריכוז גבוה, אשר הלייזר פשוט מכניס אל תוך השן ובכך מנקה אותה לגמרי מכל כתם.

עלות הלבנת שיניים היא אומנם לא דבר פשוט, אך לאורך זמן זה משתלם, גם בגלל שזה מנקה את השן מכל הכתמים הישנים ומאפשר לשמור על שיניים נקיות לאורך זמן, וגם מאחר ומדובר בטיפול איכותי, בשונה מטיפול הלבנה ביתית שעלול להיהרס במידה והחומר אינו טוב מספיק. טיפול הלבנת שיניים נעשה תוך זמן קצר, לעיתים מספיק מפגש אחד ולעיתים יש צורך במספר מפגשים על מנת להגיע לתוצאות הנדרשות.

טיפול הלבנת שיניים אצל רופא מקצועי מתאים לכל אחד כל עוד החניכיים אינן הרוסות ומצב השיניים מאפשר זאת. לעיתים קרובות יש צורך לבצע תהליך שחזור או תהליך טיפול אחר, ואין צורך לבצע הלבנה או שהטיפול יכול להתבצע רק בסיום הטיפול. לשם כך יש צורך באבחון מדויק של רופא השיניים את המצב שלהן. חשוב להבהיר עוד שנשים בהריון, נשים מניקות וילדים מתחת לגיל 18 צריכים להימנע מטיפול זה בגלל החומרים שמשתמשים בהם.

לסיום, אם אתם מחפשים רופא שיניים המתמחה בטיפול שיקום הפה בראשון לציון ובפרט בטיפול הלבנת שיניים, אתם מוזמנים לפנות אל ד”ר בריימן, אצלו תוכלו ליהנות מטיפול איכותי כאשר עלות הלבנת שיניים אצלו הינה משתלמת ומתאימה לכל כיס. בסיום הטיפול תיהנו מתוצאות איכותיות עם חיוך מבריק.

מדוע אצלנו?