הרמת סינוס פתוחה

בזכותנו, כל יום תתחילו בחיוך!

אין זה סוד שטיפול של השתלת שיניים הפך לנפוץ יחסית. הטיפול מאפשר להתגבר על מצב של חוסר בשן אחת או יותר בלי להזדקק לפתרונות זמניים או בלתי אסתטיים. השתלת שיניים מתבצעת באמצעות שתלים מיוחדים שמוחדרים לתוך עצם הלסת. הבעיה מתעוררת כאשר העצם הקיימת אינה מספיק עבה כדי שתוכל לתמוך בשתל. האם יש לכך פתרון? ובכן, פתרון אפשרי ומתאים נקרא בשם הרמת סינוס פתוחה. אין זה טיפול פשוט, אולם רופא שיניים המתמחה בכך יוכל להשיג תוצאות מצוינות.

להבטיח את הצלחת ההשתלה

טיפול של הרמת סינוס פתוחה יתבצע כאשר טיפול פשוט יותר לא יהיה אפשרי מבחינה מעשית. אם רופא השיניים אבחן שקיים חוסר בעצם משמעותית באזור הלסת, נדרש טיפול יותר מורכב, אבל כזה שיצליח להביא לעיבוי ממשי של עצם הלסת. אמנם הטיפול מצריך תקופת החלמה ארוכה, אבל מצד שני – תתקבל עצם לסת עבה, שתבטיח את הצלחת ההשתלה.

הרמת סינוס – פתוחה או סגורה?

האם טיפול של הרמת סינוס פתוחה מתאים לכולם? לא בהכרח. אין זה טיפול פשוט יחסית כגון הרכבת כתר זירקוניה ובוודאי אין זה טיפול שגרתי של סתימה פשוטה. זהו טיפול כירורגי, שרק רופא שיניים בעל ידע מספק וניסיון רב יוכל לבצע בהצלחה. רק רופא שיניים אמין ומנוסה יוכל לומר למטופל האם טיפול כזה יתאים או שניתן יהיה לבצע טיפול אחר, קל יותר ומהיר יותר.

חשוב לא להתבלבל: אף על פי שהרמת סינוס בשיטה הסגורה נחשבת למהלך כירורגי יותר פשוט, לא תמיד ניתן להסתפק בכך. גם אם שמעתם שזהו הטיפול העדיף, הרי שהדבר איננו נכון עבור כל מטופל ובכל מצב. יש מטופלים שעבורם הצעד הטוב ביותר יהיה הרמת סינוס פתוחה, כהכנה לקראת השתלה מושלמת, ללא רבב.

אם אתם מתעניינים בטיפול אסתטי, בהדבקת חרסינה, בהרכבת כתר זירקוניה או ביישור שיניים, אם אתם זקוקים לטיפול שורש, להרמת סינוס או להשתלה, פנו למרכז לרפואת שיניים מתקדמת. במרפאת השיניים בהנהלת בני הזוג ד”ר בריימן רעיה וד”ר בריימן איליה תקבלו תכנית טיפולים בשקיפות מלאה, מקצועיות, אדיבות ואווירה נעימה.

מדוע אצלנו?