הרמת סינוס

בזכותנו, כל יום תתחילו בחיוך!

לפני שמתחילים בטיפול השתלות שיניים, לעיתים קרובות ימליץ הרופא לבצע ניתוח הרמת סינוס. ניתוח זה מיועד להקל ואף לאפשר טיפול השתלות, שכן בלעדי טיפול זה בלתי אפשרי לבצע טיפול השתלות מלא.

ישנם שני סוגי של ניתוח הרמת סינוס, ניתוח הרמת סינוס פתוחה והרמת סינוס סגורה. הרמת סינוס פתוחה מטרתה לאפשר החדרת תחליף עצם מבחוץ, תחת קידוח חור בלסת, דרכו יחדירו את התחליף עצם פנימה. ניתוח הרמת סינוס סגורה נעשית מתוך חלל הפה על ידי קידוח בחלל חסר שיניים, הניתוח מאפשר הזרקה של כמות מוגבלת של חומר לעיבוי של העצם.

כפי שאפשר להבין, הניתוח הכרחי לביצוע פרוצדורה של השתלת שתלים דנטאליים כאשר אין מספיק עצם שן במקום בו צריך לבצע את ההשתלה. כמו כן הפרוצדורה הכרחית כאשר במקום בו רוצים לבצע את השתלים, ישנה עצם רכה אשר לא בטוח תאפשר את ספיגת השתלים. על כן יש צורך לבצע עיבוי של רצפת עצם השן על מנת שיהיה ניתן להשתיל עליה שתלים דנטאליים. בדרך כלל העיבוי יתבצע באמצעות אותו חומר המושתל אל תוך הפה.

תהליך של ניתוח הרמת סינוס הוא לא מורכב כמו שזה נשמע. מדובר בניתוח שנעשה בהרדמה מקומית, בהתחלה מבצעים הרמה של חניכיים ולאחר מכן יוצרים חלון קטן והרמה עדינה דרכו מבצעים את מילוי העצם. התהליך הוא אומנם לא נעים אך המטופל לא מרגיש כאב או כל דבר אחר. בסיומו של ניתוח הרמת סינוס מחכים מספר חודשים בשביל לתת לאזור להתרפא ולראות כיצד הוא מרגיש עם החומר החדש. בזמן הזה החומר אמור להתקשות ובכך הוא מאפשר את השתלת השתלים עליו.

כשמסתכלים על תופעות הלוואי והסיכונים של ניתוח הרמת סינוס, הרי שייתכנו כאבים ונפיחויות אחרי הניתוח, לכן מומלץ לקחת משככי כאבים במרשם רופא. במצבים קיצוניים ייתכן זיהום אז הטיפול יתבצע באמצעות חומרים חלופיים. כמובן שכל זה ייעשה בהמלצה עם הרופא ולא באופן עצמאי. במידה והרופא יגלה במהלך הניתוח שמתפתח זיהום, הוא יבצע הליך מסוים בו בעת בזמן הניתוח.

אם הינכם צריכים לעבור ניתוח הרמת סינוס, זה הזמן לפנות אל ד”ר בריימן על מנת להתייעץ עמו ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית לטיפול זה. ד”ר בריימן מתמחה בניתוח הרמת סינוס מסוגים שונים. אתם מוזמנים לפנות אליו עוד היום והוא ישמח לעמוד לרשותכם, להציג בפניכם תוכניות טיפול ולספר לכם עוד על עלויות הניתוח.

מדוע אצלנו?