השלמת שיניים

בזכותנו, כל יום תתחילו בחיוך!

השלמת שיניים – כדי להשלים את החיוך!
השלמת שיניים זהו תחום רחב הכולל אפשרויות רבות של שימוש בחומרים שונים ובטווח מחירים רחב במיוחד. ישנם חומרים טובים שמסוגלים להשלים את השן השבורה ולהעניק לה מראה מושלם מבחינה אסתטית וגם מבחינת איכות החומר, אך לא תמיד נוכל להיעזר בחומרים אשר אותם ניתן להדביק כדי להשלים חלקים שבורים של השן. במקרים רבים לא יהיה מנוס מהדבקה של כתר או אפילו ביצוע שתל. איך נדע אל מי לפנות ומה לבקש? בדיוק לשם כך אנחנו כאן! הצוות של ד”ר בריימן עומד לשירותכם בכל בעיה בשיקום הפה ובהשלמת שיניים.

השלמת שיניים – מה זה?

השיניים שלנו כמעט אף פעם לא יצליחו לשרת אותנו עד 120 מבלי שנטפל בהם, נשקם אותם או אפילו נחליף אותם בשיניים מלאכותיות. נדמה כי אין מי שהצליח לשמור על שיניו באופן מושלם מבלי שיינזקו כלל משך כל ימי חייו. אז ברוב המקרים אנחנו מבקרים אצל רופא השיניים לצורך ביקורת דו שנתית וביצוע סתימות במקרה הצורך. במקרים אחרים יהיה עלינו לבצע טיפולי שורש או אפילו עקירות אשר אלו יגררו גם טיפולים של השלמת שיניים חסרות על ידי תותבות או בגרסה המודרנית של היום – ביצוע שתלים.

השלמת שיניים יכולה לכלול הדבקה של חלק חסר לשן שנשברה כאשר במקרים רבים ההדבקה תהיה חזקה וטובה ותפתור את הבעיה. במקרים אחרים – לא יהיה מנוס מבניית כתר או שתל שאלו ישלימו את השן החסרה.

השלמת שן – באיזה חומרים?

עוד לא נמצא הרופא שידע ליצור חומר שן מקורי כפי שבורא עולם יצר אותו בטבע. תחליפים רבים באו לעולם כאשר כל אחד מהם בתורו ניסה להתחרות על המקום הראשון שיהיה הכי חזק ודומה לחומר השן. אנחנו מכירים את סתימות אמלגם הנמצאות בשימוש תכוף אצל רוב רופאי השיניים אך נדמה שעם הזמן נכנסים תחליפים שונים ואיכותיים הרבה יותר מכל בחינה כאשר הפן האסתטי תופס הרבה מקום. כך לדוגמא יש לנו את השרף המיקרוני שזהו חומר מעולה המיועד לסתימות אסתטיות במיוחד עבור שיניים קדמיות. אלו כמעט ואינן מורגשות ומעניקות פתרון אסתטי במיוחד. יש את הפורצלן וכמובן שישנם השתלים הדנטליים שמחליפים באופן מלא את השן הפגועה ולא עוסקים בשיפוץ של השן הישנה. השתלת שן שנעשית באופן מקצועי מהווה בדרך כלל פתרון מוחלט כאשר מדובר בפתרון איכותי שיהיה יעיל לאורך זמן יותר מכל פתרון אחר.

השלמת שיניים – אצל ד”ר ברייימן

במרפאה של ד”ר בריימן עמלים להתאים את הפתרון הטוב ביותר לכל מטופל. צוות מומחים מהשורה הראשונה, עם הידע המתקדם ביותר בתחום ועם הכלים המקצועיים וגם החומרים האיכותיים הטובים ביותר בעולם מעניקים לכל אחד ולכל פה את הטוב ביותר עבורו! השלמת שן, השתלת שן וכל טיפול הנדרש לשן – רק במרפאה של ד”ר בריימן!   

מדוע אצלנו?