השלמת שן שבורה

בזכותנו, כל יום תתחילו בחיוך!

מתמודדים עם שן שבורה? זה לא תמיד נעים, לא מבחינה אסתטית ולא מבחינה פרקטית. אך לשמחתנו יש לא מעט פתרונות ורופאי שיניים שמתמחים בהשלמת שן שבורה.

שן שבורה היא מצב שיכול להיווצר מסיבות שונות, אך מתאונה, חבלה, קבלת מכה או אפילו ריקבון חלקי של השן.יש לומר שכמעט כל אדם רביעי מתמודד עם שן חבולה במהלך חייו וביניהם גם עם מצב של שן שבורה. יש מקרים בהם זה לא מפריע, כשמדובר בשן שנמצאת בחלק האחורי של הפה ואין לה השפעה על יכולת הלעיסה שלנו, אך במקרים בהם השן נמצאת מקדימה, הרי שמצב כזה הוא לא נעים מבחינה אסתטית ויכול גם להשפיע על היכולת שלנו ללעוס כמו שצריך. אז אנחנו צריכים לפנות לטיפול של השלמת שן שבורה.

הטיפול בהשלמת שן יכול להתבצע כאמור בדרכים שונות, הדרכים הפופולאריות ביותר הן השלמת שן באמצעות כתר חרסינה, השלמה באמצעות ציפוי חרסינה לשיניים, וכן באמצעות שימוש בחומרים שונים. הרעיון הוא להלביש על גבי השן את הציפוי החדש ובכך למעשה על גבי השן הקיימת מלבישים ציפוי חרסינה לשיניים. אפשרות אחרת היא להדביק חתיכה חסרה באמצעות חרסינה.

בשני המקרים על המטופל לעבור שני שלבים של טיפולים, בשלב הראשון מתבצעות מדידות של השן ושל ציפוי חרסינה לשיניים שצריך להשלים בחתיכה החסרה ובחלק השני, אחרי שהמודל קיים, מבצע הרופא את תהליך ההלבשה או ההדבקה על פי הצורך.

לאחר הטיפול, המטופל לא יכול ללעוס דברים קשים ועליו לתת לשן להתאחות. זה יכול לקחת מספר ימים. חשוב לציין שבמקרה שבו נדרש טיפול השלמת שן שבורה, מוטב לא להמתין עם זה, במקרה ומדובר בחבלה, הרי שיש לפנות מיד אל רופא שיניים שיבצע את הטיפול. אחרת המקום עלול להיפגע עוד יותר.

טיפול השלמת שן שבורה הוא לא טיפול מסובך, בוודאי לא ביחס לטיפולי שיניים אחרים, למשל טיפולי עקירה למיניהם. ובכל זאת מדובר בטיפול הכרחי גם לצרכים אסתטיים וגם לצרכים פרקטיים ולכן מומלץ שלא להזניח אותם.

אם אתם מעוניינים לעבור טיפול השלמת שן שבורה, אתם יכולים לפנות אלינו, מרפאתו של ד”ר בריימן בראשון לציון מתמחה בטיפולים מסוג זה. אתם יכולים לפנות אלינו דרך האינטרנט או הטלפון, ותוך זמן קצר נקבע לכם מועד לטיפול. אצלנו תקבלו יחס אדיב, ושירות איכותי של הרופאים הטובים ביותר בתחום. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום.

מדוע אצלנו?