השלמת שן שבורה

בזכותנו, כל יום תתחילו בחיוך!

לרופאי השיניים קיים סט נרחב של טיפולים שיכול לספק מענה למגוון מצבים. יש טיפולים שיתאימו כאשר סובלים מחורים בשיניים, אחרים יתאימו כאשר שן קבועה נחבלה ונשרה. יש טיפולים אסתטיים ויש טיפולים שיתאימו כאשר ישנו סדק בשן או כאשר זקוקים להשתלה. לפעמים הטיפול יהיה מורכב יחסית, למשל כאשר יש לבצע הרמת סינוס פתוחה. לפעמים הטיפול יהיה פשוט יותר, למשל כאשר נדרש טיפול של השלמת שן שבורה.

האם אתם סובלים מכאבים בשיניים? שן אחת או יותר נסדקה? זקוקים להשתלה? מעוניינים בניקוי אבנית? זקוקים לכתר? השלמת שן שבורה היא הטיפול שנחוץ לכם? אין זה משנה אם נחוץ לכם טיפול שגרתי או סבוך, במרכז לרפואת שיניים מתקדמת תקבלו את המענה המושלם. המרכז, בהנהלת בני הזוג ד”ר רעיה בריימן וד”ר איליה בריימן פועל מזה שנים ומאחוריו לקוחות רבים ומרוצים.

השלמה באמצעות ציפוי

ישנם כמה מצבים שונים בהם עשוי להידרש טיפול מסוג השלמת שן שבורה. לפעמים הטיפול יהיה מורכב למדי ויהיה צורך במענה של הרמת סינוס פתוחה וביצוע השתלה. לעיתים הטיפול יהיה הרבה יותר פשוט ומהיר, למשל כאשר רק הקצה של השן נשבר ונפל.

מתי יהיה צורך בטיפול מהיר ופשוט? למשל, כאשר הרופא אינו מאבחן נזק לעצב. כאשר מה שצריך לעשות הוא לספק מענה בהיבט האסתטי בלבד – ניתן לבצע השלמה באמצעות הדבקה של ציפוי חרסינה. הציפוי כיום הינו דק, איכותי ועמיד. זהו ציפוי שמחזיק מעמד לאורך שנים ארוכות מאוד ואינו מהווה הפרעה ללעיסה או לדיבור.

השלמה וטיפול שורש

לא תמיד טיפול של ציפוי בהדבקה יוכל להספיק בתור השלמת שן שבורה. כאשר השבר נרחב יותר, כאשר חלק גדול מן השן נפל או נסדק לעומק וכן כאשר יש נזק עד העצב, יתכן שלא יהיה מנוס מטיפול משמעותי יותר. טיפול כזה, שיכול לכלול טיפול שורש, יספק גם מענה אסתטי חשוב וגם ימנע פגיעה נוספת, וכמובן – גם יטפל בכאבים. אם אתם סובלים משבר, מסדק, משן שנפגעה או נפלה בשל חבלה – אל תדחו את הטיפול. חבל לסבול ללא צורך ולא כדאי להמתין לסיבוכים שיצוצו. קבעו תור לרופא השיניים בהקדם וטפלו בבעיה.

מדוע אצלנו?