השלמת שן

בזכותנו, כל יום תתחילו בחיוך!

השלמת שן הינו תהליך מורכב, עדין וייחודי אשר דורש מצד רופא השיניים המטפל מיומנות ומקצועיות ברמה הגבוהה ביותר. השן הינה איבר חזק, אך לעיתים היא עלולה להיסדק או להישבר ולגרום לאי נוחות, בדיוק לשם כך נועדה השלמת שן. רבים חושבים ששן שבורה זה רק דבר אסתטי, אך למעשה, ללא טיפול מוקדם יכולים לצוץ כאבים עזים במקרים של גירוי מחום או מקור, אוויר, רוק ועוד. 
למעשה, השבר יכול לגדול עם הזמן, ולפגוע בסופו של דבר בעצב. השלמת שן הינו הליך רפואי פשוט יחסית, אשר מומלץ לקבל בהקדם האפשרי במקרה של שן סדוקה או שבורה. ד״ר בריימן הינו רופא שיניים מומחה אשר בבעלותו מרפאה מקצועית החל משנת 1991 ומאז מתמחה בטיפולי השלמת שן, השלמת שיניים, טיפולים אסתטיים, השלמת שן שבורה ועוד. צוות הרופאים במרפאה מקצועי ובעל ניסיון רב, אשר מעניק לכל מטופל את הטיפול המסור, האפקטיבי והמקצועי ביותר. 

השלמת שן שבורה

השלמת שן שבורה מתבצעת בדרך כלל אצל רופא שיניים מקצועי באמצעות ציפוי חרסינה. התהליך הינו בעל שני שלבים מרכזיים, האחד, רופא השיניים משתמש בחומר ייחודי על מנת ליצור תבנית מדויקת ככל הניתן של השן השבורה. אותו מבנה שיצר רופא השיניים נשלח אל מעבדה. במעבדה הטכנאי למעשה יוצר את ההמשך המדויק ביותר של השן השבורה. בשלב השני, רופא השיניים מדביק את אותה חתיכה חסרה, את אותו המבנה, ובכך משלים באופן אסתטי ומדויק את השן השבורה. חשוב לזכור כי אחרי תהליך ההדבקה, מומלץ לא לאכול דברים נוקשים מדי, זאת על מנת לאפשר לשן להתאחות באופן האפקטיבי ביותר.

השלמת שיניים

בכל הקשור אל השלמת שיניים, ניתן לראות כי בשנים האחרונות ציפוי החרסינה תפס תאוצה והוא סוג הציפוי המבוקש והנפוץ ביותר כיום בתחום רפואת השיניים. מדובר בציפוי בעל מראה טבעי, ממש כמו השן הטבעית, כך שלא ניתן לזהות כלל כי השן אי פעם נסדקה או נשברה. 

טיפולים אסתטיים

ד״ר בריימן הינו רופא שיניים מומחה בעל ניסיון רב, אשר בבעלותו מרפאה מקצועית החל משנת 1991. המרפאה מתחייבת להעניק לכל מטופל את השירות האישי והמקצועי ביותר, זאת באמצעות צוות רופאים מנוסה, ובעל ידע מקצועי רב שנים. 
 

מדוע אצלנו?