השתלות שיניים ממוחשבות

בזכותנו, כל יום תתחילו בחיוך!

השתלות שיניים ממוחשבות מאפשרות ביצוע ההליך ללא צורך בניתוח, מדובר בפתרון איכותי, נוח ויעיל הן למטופלים והן לרופאים. ישנם כמה סוגים של השתלות אשר כוללים בצורה כזו או אחרת הליך ניתוח וזאת משום שהשתל הדנטלי נועד להוות תחליף לשורש השן הטבעית הפגומה אשר נמצא בתוך עצם הלסת ומחייב פתיחת חניכיים וביצוע הליך ניתוחי. ביצוע השתלות ממוחשבות מתאפשר בזכות ההתפתחויות הטכנולוגיות בעולם רפואת השיניים והאפשרות לשימוש בכלים ומכשירים מתקדמים כגון צילום סי טי וביצוע הדמיה וירטואלית של הצבת השתלים הנכונה והמדויקת ביותר.

השתלות ממוחשבות

השתלות שיניים ממוחשבות כוללת בשלב הראשון אבחון באמצעות צילום סי טי המאפשר לרופא המטפל ללמוד מהי צורת העצם באופן יסודי וכולל וכן לבצע מדידות שונות החיוניות לאבחון חוזק וצפיפות העצם. נתונים אלה מוזנים לתוכנה ייעודית אשר מבצעת חישוב לגבי המיקום האופטימלי של השתלים ומספקת תמונה ומידע אודות כיוונם וגודלם המתאימים. השתלות שיניים ממוחשבות כוללות ביצוע הדמיה וירטואלית המציגה את אופן ומיקום הצבת השתלים וזאת תוך הקפדה וקבלת וודאות כי אלה לא יגרמו פגיעה בעצבים, בחלל הסינוס או בכלי הדם. תוכנת ההדמיה משמשת בהליך השתלות ממוחשבות לצורך קבלת נתוני הלסת הטבעיים, מה שמאפשר ביצוע הליך מדויק ואיכותי ללא צורך בניתוח. השתלות שיניים ממוחשבות כוללות החדרת השתלים הדנטליים ללא ביצוע של חתכים ותפרים והתוצאה היא הליך כואב ופולשני פחות אשר ההחלמה ממנו מהירה ואינה מלווה בכאבים, נפיחות או דימום.

אופן ביצוע ההליך ויתרונותיו

השתלות שיניים ממוחשבות מבוססות על ממצאי הסי טי וההדמיה ולאור הנתונים מיוצר סד כירורגי המהווה מדריך ניתוחי. מדובר בכלי ניווט אשר מוצמד ללסת וכל הפעולות מבוצעות דרכו, החל מהכנת המקום לקליטת השתלים ועד להחדרתם באופן מדויק לעצם הלסת. הסד הייעודי מסייע בידי הרופא המומחה ומאפשר ניווט מדויק וכן הוא מונע סטיות של המקדח מהנתיב המתוכנן אשר עלולות לגרום לפגיעה באזורים רגישים בלסת, בצורה זו ממוקם השתל הדנטלי באופן אופטימלי. השתלות שיניים ממוחשבות מספקות מענה לכל הנקודות החיוניות להצלחת הטיפול:

  • השתל ממוקם באופן מדויק ומוקף כולו בעצם מה שמונע את הסיכון להתפתחות דלקת בשל חשיפת השתל לחלל הפה, כאשר היווצרות של דלקת עלולה לגרם לכישלון בביצוע ההשתלה.
  • כיוון והטיית השתל הינם מדויקים, מה שמבטיח הצלחת השיקום וקבלת תוצאה אסתטית מיטבית.
  • מניעה של פגיעה במבנים אנטומיים רגישים הסמוכים למקום ההשתלה כגון פגיעה בסינוס או בעצבי הלסת.

מרפאת ד”ר בריימן משלבת אהבת האדם והמקצוע ומספקת את כל טיפולי השיניים תחת קורת גג אחת מקצועית, איכותית ואמינה. המרפאה בהובלתו של ד”ר בריימן מבצעת את כל סוגי הטיפולים בהם השתלות שיניים ממוחשבות וכל זאת באווירה משפחתית וללא פשרות על איכות ואסתטיקה. 

מדוע אצלנו?