חידוש טיפול שורש

בזכותנו, כל יום תתחילו בחיוך!

יש אנשים הסבורים כי טיפול שורש זהו טיפול שירפא ויפתור באופן סופי את הבעיה שלהם. לכאורה השן נותקה מהעצב ויותר לא יסבלו מכאב באותה השן. האמת היא שישנם מקרים רבים אשר בהם מתפתחות בעיות חדשות בשן המטופלת. במקרים מעין אלו ניתן יהיה (– אך לא תמיד) לפתור את הבעיה באמצעות חידוש טיפול שורש. מה זה חידוש טיפול שורש? מי זקוק לטיפול כזה ואיך הוא מתבצע?

חידוש טיפול שורש – מה זה?

חידוש טיפול שורש זהו טיפול שורש מורכב ומסובך הרבה יותר מאשר טיפול שורש רגיל. טיפול כזה לא יוכל תמיד להתבצע בבת אחת וכל טיפול עשוי לארוך שעה או אפילו שעתיים. מדובר בטיפול הדורש ידע, מומחיות, מקצועיות וניסיון ורק רופא מומחה יוכל לבצע את הטיפול באופן המוצלח והנכון. מדובר בטיפול שמנסה להציל את השן ולמנוע את עקירתה.

מתי צריך לבצע טיפול שורש כזה?

הסיבות לצורך בטיפול כזה עשויות להיות למשל בעקבות תהליך דלקתי שהחל להיווצר בקצה של השורש שזהו למעשה העצם שאוחזת את השן. ישנן מקרים אשר בהם טיפול השורש שנעשה היה לקוי ולמעשה לא פתר את הבעיה.

איך מתבצע הטיפול המחודש?

כאשר הרופא ניגש לחדש את טיפול השורש הוא בעצם מנסה להציל את השן ולרפא אותה למרות כל מה שהיא כבר עברה. בטיפול הזה יחדור הרופא באמצעים כירורגיים אל תוך העצם שמעל השן, יקטום את חוד השורש הנגוע, ינקה את העצם הנגועה, יסלק את הרקמה המזוהמת ויסתום את חוד השורש באמצעות סתימה מתאימה וזעירה. במקרים רבים לא ניתן יהיה לבצע את החידוש של טיפול השורש או שהחידוש לא יומלץ בגלל המצב של השן – או אז יסתפק הרופא בטיפול הכירורגי עצמו שהוא נחוץ גם כן בהתאם למצב.

לאחר טיפול שורש ובמיוחד לאחר טיפול של חידוש טיפול השורש יהיה צורך במבנה ובכתר שיעטפו את השן ויעניקו לה את ההגנה המלאה מפני שברים. כי השן אחר טיפול השורש נחלשת מאוד בגלל העדר אספקה מל חומרים חשובים לבריאותה ולחוזק שלה. מטופלים החפצים לבצע הלבנה לשיניים יוכלו לנצל את אותה ההזדמנות של בניית הכתר גם לביצוע של הלבנת שיניים ולהעניק לכל השיניים גוון אחיד, חדש ובוהק.

ד”ר בריימן – כל טיפולי השיניים תחת מטרייה אחת

זקוקים לטיפול שורש? חידוש של טיפול שורש? ביצוע טיפול שיקומי לשיניים? שתלים דנטליים? הלבנה לשיניים? טיפולי חניכיים? את כל מה שהפה שלכם צריך תוכלו למצוא במרפאה של ד”ר בריימן!

אצל ד”ר בריימן פועלים צוות מקצועי ומנוסה של רופאים מומחים מהשורה הראשונה. רופאים המצוידים בכל הציוד המתקדם ביותר ועם ידע מקיף ונרחב בכל התחומים הקשורים לבריאות השן והפה באופן כללי וכן הלבנת שיניים. צרו קשר עם המרפאה של ד”ר בריימן ותצטרפו גם אתם לשורת הממליצים בכל פה!

מדוע אצלנו?