חרסינה לשיניים

בזכותנו, כל יום תתחילו בחיוך!

מעוניינים בשיניים לבנות ויפות? כדאי שתדעו שבאמצעות טיפול חרסינה לשיניים הכל אפשרי! טיפול הכולל הדבקה של ציפויים מחרסינה מקנה לשיניים לובן מיוחד וחדש ומתקן רווחים בין השיניים וחוסר סימטריה של השיניים. בשונה מטיפול הלבנת שיניים, הדבקת חרסינה מאפשרת גמישות רבה לטיפול וחידוש כל החזית של השיניים בפה.

ציפוי חרסינה לחידוש השיניים

חידוש השיניים באמצעות טיפול מתקדם, הכולל ציפוי חרסינה, הוא מומלץ לכל אחד אשר מעוניין בחידוש חזית הפה למראה אסתטי וסימטרי. החרסינה מחזיקה לטווח ארוך והיא נצמדת לשיניים באמצעות דבק מיוחד. 

ציפויי חרסינה לשיניים ובחירת מרפאת השיניים המתאימה

הלבנת השיניים באמצעות הדבקה של ציפויי חרסינה לשיניים דורשת מיומנות רבה ויכולת דיוק מקסימלית. לכן, חשוב לפנות למרפאת שיניים עם רופאים בעלי ניסיון רב בתחום אסתטיקת הפה. טיפולי אסתטיקה של הפה הם אמנות לכל דבר והרופאים הטובים ביותר בתחום הם בעלי יכולת טובה לאבחן את מצב הפה ולעצב אותו מחדש.

ציפוי שיניים למינייט

אחד מטיפולי האסתטיקה של השן הנפוצים ביותר הוא ציפוי שיניים למינייט. היתרון בציפוי הלמינייט הוא בכך שניתן להסירו מחזית השיניים של המטופל. בטיפול הלמינייט אין ליטוש של חזית השיניים ולכן ניתן בכל שלב להסיר את הציפוי מהשן אם המטופל מעוניין בכך.

הלבנת שיניים לעומת ציפויים לשיניים

חרסינה לשיניים או למינייט לשיניים מביאים לתוצאות מוצלחות מאוד בהשוואה להלבנה בצבע של השיניים. בהלבנת השיניים המסורתית אין יכולת לתקן חוסר סימטריה או רווחים בין השיניים. באמצעות הדבקה של ציפויים לשיניים ניתן לתקן ולשפר את המראה האסתטי של הפה ולהסתיר רווחים ושיניים שבורות.

חרסינה לשיניים במרפאת השיניים המקצועית של ד”ר בריימן

החלטתם לגשת לטיפולי אסתטיקה לשיניים? המרכז לרפואת שיניים מתקדמת של ד”ר בריימן, הממוקם במיקום מרכזי בעיר ראשון לציון, מזמין אתכם לטיפול אסתטי מקצועי לשיניים אשר יחדש לכם את כל חזית הפה. שיניים צחורות וסימטריות הן חשובות לאסתטיקה של כל אחד, ובעזרת צוות המרכז לרפואת שיניים מתקדמת של ד”ר בריימן תוכלו להגיע לתוצאות הטובות ביותר בתוך זמן קצר. לקביעת טיפול לאסתטיקה של הפה, התקשרו עכשיו למרפאת השיניים של ד”ר בריימן ונציג המרפאה יקבע עבורכם תור לפגישה ראשונית לאבחון מצב השיניים שלכם. 

מדוע אצלנו?