חרסינה לשיניים

בזכותנו, כל יום תתחילו בחיוך!

כולנו רוצים ליהנות משיניים יפות, לבנות ובוהקות ושהחיוך שלנו יחשוף מראה מטופח ונעים. הבעיה היא שהשיניים שלנו לא תמיד מצליחות לענות על הציפיות שלנו. הגיל עושה את שלו והשיניים שלנו מאבדות מצבען ומיופיין. אז מה עושים? הכירו את האפשרות החדשה של חרסינה לשיניים! מראה חדש, טבעי, נקי, לבן ובוהק.

חרסינה לשיניים – הפתרון המושלם לשיניים

עד לפני שנים לא רבות לא הכרנו פתרון מלבד הלבנת שיניים. אלו הצליחו באופן חלקי ללטש את השן ולהעניק לה מראה נקי ומעט יותר לבן. כיום ישנה שיטה חדשה ומוצלחת הרבה יותר מבחינת התוצאות. מדובר בטכניקה של הדבקת חרסינה לשיניים. לשיטה זו ישנן כמה וכמה יתרונות משמעותיים כפי שנפרט בהמשך. אך הדבר הכי חשוב הוא לפנות אל רופא שיניים מקצועי המכיר ומנוסה בתחום של רפואת שיניים אסתטית, רפואת שיניים לילדים, ובייחוד בתחום הספציפי של טיפול וציפוי בחרסינה.

יתרונות הטיפול בחרסינה:

  • חומר חזק במיוחד – החרסינה זהו חומר עמיד וחזק במיוחד ועל כן הוא יוכל להתאים גם לשיניים הקדמיות (בדרך כלל חשוב לבצע את הטיפול דווקא באותן השיניים) החרסינה לא תישבר בעקבות לעיסה והם יחזיקו מעמד לאורך זמן.
  • תוצאות יפות – החרסינה הינו חומר נוח מאוד מעבר לאיכות ולחוזק שלו. ניתן לדחוס אותו בטכניקה פשוטה למדי וליהנות מתוצאות מרשימות ומדויקות.
  • מראה מושלם – החרסינה הינו חומר שנראה ממש כמו שן טבעית והחומר שלו מעניק ברק דומה מאוד לחומר של השן. כאשר אנחנו משתמשים בחרסינה לציפוי של השיניים מתקבל מראה טבעי ומושלם שנראה ממש כמו השיניים המקוריות.
  • תיקון שיניים הרוסות – החרסינה מסוגלת לשפר את מראה השיניים ולתקן פגמים שונים כמו סגירת רווחים בין השיניים, ציפוי שן הרוסה והענקת מראה חלק, אחיד ובוהק לכל השיניים.
  • טיפול לא פולשני – בניגוד לטיפול של הלבנת שיניים הנחשב כטיפול מעט פולשני – ההדבקה של החרסינה הינה חיצונית וניתן לחזור לשגרה מיד בסיום הטיפול.
  • נשמר לאורך זמן – הלבנת שיניים זהו טיפול אשר אותו יש לבצע באופן תכוף בדרך כלל אחת לחצי שנה. החרסינה הינו חומר המשמר את המראה המושלם של השיניים לאורך זמן ללא צורך בטיפול של שיננית. חשוב להקפיד על צחצוח שיניים וניקיון הפה ובכך ישתמר המצב היטב.
  • אינו סופג כתמי מזון – כידוע השיניים שלנו נפגעות במידה רבה בעקבות הרגלי החיים שלנו כמו עישון, שתיית קפה ושאר מאכלים ה’צובעים’ לנו את השיניים. ציפוי החרסינה יחסוך את כל אותם הכתמים והשיניים תישארנה לבנות.

פונים אל המומחים

כדי ליהנות מטיפול שיניים מוצלח ובייחוד כאשר מדובר בהדבקה של חרסינה – חובה לפנות אל רופא מומחה ומקצועי. ד”ר בריימן מציע את כל הטיפולים הדרושים לצורך שיקום הפה כמו גם רפואת שיניים לילדים חרסינה לשיניים, רפואת שיניים אסתטית וכל מה שאתם צריכים כדי שהחיוך שלכם יהיה מושלם!

מדוע אצלנו?