טיפול בדלקת חניכיים

בזכותנו, כל יום תתחילו בחיוך!

טיפול בדלקת חניכיים הינו אחד מן הטיפולים הנפוצים ביותר בעולם רפואת השיניים. למעשה, יותר משבעים וחמישה אחוזים מהאוכלוסיה סובלים בשלב כזה או אחר מדלקות חניכיים, כאשר ברוב המקרים ניתן למנוע את הדלקת או למנוע החמרה באמצעות טיפול בדלקת חניכיים. קל במיוחד לזהות את התסמינים של דלקות חניכיים, כאשר בדרך כלל התסמינים הנפוצים ביותר הם דימום בעת צחצוח שיניים, כאב באזור החניכיים, חניכיים נפוחות ואדומות, ריח לא נעים מהפה ועוד.
טיפול בדלקת חניכיים יכול להתבצע באופן עצמאי על ידי שטיפת הפה בנוזלים דנטליים, צחצוח יסודי ועוד, או על ידי רופא שיניים מומחה. ד״ר בריימן הינו רופא שיניים מקצועי אשר בבעלותו מרפאה אשר נוסדה בשנת 1991 ומאז מעניקה לקהל הרחב מגוון רחב של טיפולי שיניים, בניהם טיפול בדלקת חניכיים, חידוש טיפול שורש, טיפול בכאבי שיניים, טיפול חניכיים, טיפולים אסתטיים ועוד. 

חידוש טיפול שורש

חידוש טיפול שורש מתבצע בדרך כלל במקרים בהם טיפול השורש הקודם לא צלח, ובעקבות כך מתפתחת דלקת בעצם אשר נמצאת מסביב לקצה השורש. במהלך טיפול רפואי זה, רופא השיניים למעשה מוציא את חומר הסתימה, מחטא את תעלת השורש, ורק לאחר מכן מבצע סתימה מחודשת. בדרך כלל, הסיבה הנפוצה ביותר לאי הצלחה של טיפול שורש ראשון היא אי זיהוי של תעלה נוספת. במצב כזה, על רופא השיניים למצוא את אותה תעלה. 

טיפול בכאבי שיניים

ד״ר בריימן הינו רופא שיניים מומחה אשר בבעלותו מרפאה מקצועית. צוות המרפאה מורכב מרופאי שיניים מנוסים, מקצועיים ומומחים אשר עברו הכשרה מקצועית ומעניקים לכל מטופל את הטיפול המסור, האישי והיעיל ביותר, זאת על מנת להגיע אל התוצאה הטובה ביותר אשר תחזיק לאורך זמן. המרפאה מתמחה בהיצע רחב ומגוון במיוחד של טיפולי שיניים שונים, ביניהם טיפול בכאבי שיניים, טיפולים אסתטיים רבים ועוד. 

טיפול חניכיים

טיפול חניכיים נובע בעקבות דלקת חניכיים. למעשה, דלקת חניכיים מהווה את אחד הגורמים הראשיים והמרכזיים ביותר לאובדן שיניים בקרב האוכלוסייה הבוגרת. בדרך כלל, דלקת החניכיים מופיעה ללא התראה, וללא כאבים עזים. הטיפול נועד לסייע במצב הדלקת, למנוע נזקים והחמרה במצב, ואף להעלים את הדלקת כליל. טיפול מוקדם בהחלט יכול לעצור את הדלקת, ובדיקות תקופתיות אצל רופא השיניים אף יכולות למנוע את הדלקת. 

מדוע אצלנו?