כתרים בשיניים

בזכותנו, כל יום תתחילו בחיוך!

כתרים בשיניים – במרפאה של ד”ר בריימן
זוכרים את הכתרים מזהב או מכסף שהיו נפוצים בשנים עברו? כיום אנחנו כבר לא פוגשים אותם כמעט למעט אצל הקשישים מעולי חבר העמים… הכתרים של היום הם כתרי חרסינה במראה טבעי ונעים המשלימים את קשת השיניים שבפה. מי יבנה עבורנו את הכתרים? איך הוא יעשה זאת והאם נוכל לסמוך על כל רופא שיניים המציע ביצוע של כתרים? על כך בהמשך.

כתרים בשיניים – מה זה בעצם?

כאשר השן שלנו נפגעה מאוד, נשברה או עברה טיפול שורש ובכך נחלשה הכותרת, או אז תהיה ההמלצה של רופא השיניים לבצע מבנה וכתר. המבנה יוחדר אל תוך השן והכותרת של השן תעבור השחזה בכדי להתאים אותה לכתר שיולבש עליה. בתום הטיפול השן תיראה טבעית ושלמה לגמרי.

מי בונה כתרים בשיניים?

כתרים בשיניים דורשים עבודה יסודית ומקצועית במיוחד של רופא שיניים מומחה. אם לא נפנה אל הרופא הנכון אנחנו עלולים לצאת עם כתר לא מושלם, כתר שלא יישב היטב בתוך החניכיים. כתר כזה יגרום לכך כי השן תצבור לכלוך ועששת ועם הזמן השן שנותרה מתחת לכתר תרקיב והכתר ינשור. במקרים שכאלו לא תמיד ניתן יהיה לבנות כתר חדש על שאריות השן ובמקרים רבים לא יהיה מנוס מעקירה של השן ובנייה של שתל. לכן, חשוב מאוד לפנות אל רופאי שיניים מקצועיים בכדי שהם יטפלו בשן באופן הנכון ויתכננו את המבנה ואת הכתר באופן מקצועי. רק כך יוכל כתר לשן להאריך ימים על גבי השן ולהעניק איכות חיים למטופל.

כתרים בשיניים – מה שהיה הוא שיהיה?

אז נכון שאין היום כתרים במראה מתכתי זהוב או כסוף, אך גם במראה הטבעי של כתר לשיניים ישנן כמה וכמה אפשרויות. את כתרי החרסינה אותם כולנו מכירים אך לאחרונה קיימת המלצה לביצוע כתר מחומרים איכותיים וחזקים יותר כמו זרקוניה כאשר ההחלטה אמורה להיות בעיקר של המטופל.

כתר חרסינה במרפאה של ד”ר בריימן

לפני שאתם פותחים את הפה במרפאת השיניים לביצוע כתר חרסינה כדאי שתדעו כי לא כל רופא שתלה תעודות על הקיר הוא אכן האדם אשר עליו תוכלו לסמוך. כדאי להסתמך על חוות דעת של מטופלים קודמים שכבר עברו טיפול דומה אצל אותו רופא. כך ניתן יהיה להתרשם מהמקצועיות של רופא השיניים.

דבר נוסף שחשוב לבדוק הוא את היחס של הרופא כלפי המטופלים שלו. לא כל רופא מקצועי מצטיין גם כן ביחסי האנוש שלו וממש לא כדאי לכם ליפול על רופא לא סימפטי. ההמלצה שלנו היא המרפאה של ד”ר בריימן. במרפאה של ד”ר בריימן תוכלו ליהנות מטיפול מקצועי של צוות מומחה שיעניקו לכם את התחושה הטובה והנעימה ביותר. 

זקוקים לבנייה של כתר לשיניים? פנו ישירות אל הכתובת הנכונה!  

כתר לשן – זה ד”ר בריימן! אתם תהיו מרוצים מהתוצאות!

מדוע אצלנו?