כתרים לשיניים

בזכותנו, כל יום תתחילו בחיוך!

טיפול כתרים לשיניים מוגדר כטיפול שנועד לשקם את מבנה הפה. טיפול זה מתבצע הן אצל ילדים והן אצל מבוגרים, המטרה שלו היא גם לשקם אותו מבחינה אסתטית וגם לשקם אותו מבחינה פונקציונאלית.

כתרים לשיניים מותקנים על ידי רופא שיניים, כאשר השיניים נמצאות במצב פגיע כתוצאה מעששת או טיפול שורש אשר גרם להן להיחלש. עלינו לקחת בחשבון, ככל שהשיניים נחלשות יותר, כך הסיכוי שהן יפלו גובר וכן היכולת שלנו להשתמש בהן יורדת.

מצב אחר לפיו עלינו להיעזר בכתרים לשיניים, הוא כאשר יש צורך לתקן את מצב הסגר של הפה, אם שן מסוימת חסר מסיבות שונות, או אם צריך לתקן מצב אסתטי בשיניים. מדובר על מצב שנובע עקב מנח לקוי, נסיגת חניכיים, או שן שבורה. במצב זה הכתר משלים למעשה את מעגל השיניים בפה. במקרה וחסרות שיניים בפה, אז ניתן להשתמש בכתר לשיניים בשביל להשלים שיניים, ניתן לבצע זאת גם באמצעות שתלים או גשר. הכתר נועד לעזור לכך.

אנחנו יכולים למצוא הרבה מאוד רופאי שיניים שמבצעים כתרים בשיניים בראשון לציון ובערים אחרות בישראל. אלה רופאים שמתמחים במגוון טיפולי שיניים, כולל השתלות ועוד, טיפולי כתרים לשיניים הם רק סוג אחד של טיפול בו הם מתמחים. בשביל למצוא רופא שמבצע כתר בשיניים בראשון לציון, אין צורך ללכת רחוק מדי, כל מה שצריך זה לחפש באינטרנט ותוך זמן קצר תמצאו רופא שמתמחה בתחום.

טיפול כתרים לשיניים הוא לא טיפול ארוך או מסובך. בתחילה יתבצע מבנה לשן, אחריו יגיע שלב הכנת הכתר לשן, הרופא ידאג להשחיז את השן בשביל שיכין ניתן להכניס את הכתר בצורה טובה. בתחילה יהיה זה כתר זמני לצורך השיקום, לאחר מכן יהיה זה כתר קבוע. אחרי שהרופא ייקח את המידות, המעבדה איתה הוא עובד תכין עבורו כתר בהתאם לגודל ולעיצוב השן, ואז הוא ידאג להתקין אותו. התהליך לא לוקח זמן רב, כאשר בין הזמן שמשתמשים בכתר זמני לבין הזמן שמשתמשים בכתר קבוע לא עוברים יותר ממספר שבועות ספורים.

אם הינכם מחפשים רופא אשר מתמחה בהכנת כתרים בשיניים בראשון לציון, אתם מוזמנים לפנות אל ד”ר איליה ורעיה בריימן. רופאי שיניים מנוסים אשר ישמחו לעמוד לרשותכם. ד”ר בריימן מבצעים טיפולי כתר בשיניים ועוד מגוון טיפולי שיניים נוספים. אתם מוזמנים ליצור עמהם קשר עוד היום ולקבל הצעת מחיר לטיפול כתר ולכל טיפול אחר.

מדוע אצלנו?