כתר בשיניים

בזכותנו, כל יום תתחילו בחיוך!

כתר בשיניים הינו למעשה מעין ״מכסה״ אשר רופא השיניים מלביש על גבי אותה שן שנפגעה עקב סיבות שונות. כתר בשיניים משמש תחליף אסתטי לשן הטבעית, מה שמאפשר למטופל לחזור לתפקוד תקין ומלא, וללעוס כרגיל. 
כמו כן, כתר בשיניים הינו אפקטיבי במיוחד במקרים שהשן טבעית נפגעת מעששת, או כחלק מתהליך שיקום של הפה והלסת. בניגוד לעבר, אז השימוש של כתר בשיניים היה בעיקר באמצעות מתכות שונות שגם הזיקו וגם לא נראו אסתטי, בימים אלו, רפואת השיניים עושה שימוש בכתרים איכותיים, בדרך כלל מחרסינה אשר נחשבת לעמידה וחזקה במיוחד, ובעלת מראה טבעי. ד״ר בריימן רעיה וד״ר בריימן איליה מחזיקים במרפאה מקצועית יחס עם רופאים מומחים נוספים החל משנת 1991, וגאים להעניק לקהל הרחב מגוון טיפולי שיניים רפואיים ואסתטיים כאחד, טיפולי כתר בשן, כתר חרסינה, כתר לשן, ועוד. 

כתר בשן

המטרה העיקרית והחשובה ביותר של כתר בשן היא למעשה להגן על שן טבעית אשר עבר טראומה כלשהי. המראה של ד״ר בריימן עושה שימוש בטכנולוגיה הרפואית המתקדמת ביותר, ובמחשוב מתקדם, על מנת להפוך את תהליך יצירת הכתר לאפקטיבי, מדויק ומקצועי ברמה הגבוהה ביותר. באמצעות סקירה דיגיטלית של השיניים של המטופל, רופאי המרפאה יודעים להתאים את התוצאה המדויקת ביותר. 

כתר חרסינה

כתר חרסינה חייב להיות מותאם באופן מושלם ומדויק אל השן אותו הוא מכסה. בניגוד לכתרים אחרים, אשר צורתם אינה מחמיאה ועדינה, ואף מעניקים גוון אפרפר בגבול החניכיים, כתרי החרסינה הינם עמידים ואסתטיים יותר. מדובר על כתר בעל מראה טבעי במיוחד אשר מעניק למטופל ביטחון מחודש לחייך בפה מלא. 

כתר לשן

כתר לשן מהווה תחליף לשן אשר נפגמה בעקבות טיפול שורש, עששת, ומקרים רפואיים נוספים. כיום, ניתן לראות כי רפואת השיניים מתקדמת ומתפתחת, ובהתאם לכך גם כתרים לשיניים הפכו לאסתטיים, עמידים וטבעיים יותר. כמו כן, לביצוע תהליך התאמת הכתר והלבשתו חשוב במיוחד לבחור ברופא שיניים מקצועי אשר מתמחה בתחום ויכול להבטיח את התוצאה הטבעית, המדויקת, והאפקטיבית ביותר. ד״ר בריימן הינו רופא שיניים מומחה אשר בבעלותו מרפאה מקצועית אשר מעניקה שירות לקהל הרחב כבר משנת 1991. צוות המרפאה מתחייב לתוצאות הטובות ביותר, אשר נשמרות לאורך זמן רב במיוחד.

מדוע אצלנו?