כתר זירקוניה

בזכותנו, כל יום תתחילו בחיוך!

האם אתם זקוקים לכתר בשיניים? כדאי לכם להכיר את אחד הסוגים המומלצים ביותר לכתר בשיניים – כתר זירקוניה. 
חומר הזירקוניה ייחודי ויש לו יתרונות רבים לעומת הכתרים הישנים:
 
– החומר ממנו עשוי הכתר אינו מותיר דלקות לאזורים מסביב לכתר.
– חומר הזירקוניה מאפשר יציקה טובה יותר של הכתר ודיוק בהתאמתו לשאר השיניים.
– מראה אסתטי ודומה מאוד לשן אמיתית.
– חומר איכותי בצבע לבן של מתכת אצילה המחזיקה לאורך זמן.
– חומר הזירקוניה יכול לעמוד בלחצים גדולים.
– החומר עמיד מאוד ואינו משנה את צבעו.
– חומר הזירקוניה אינו נשחק ומבנה הכתר נשמר לאורך זמן.
 
התקנת כתר נחשבת לטיפול נפוץ ומוכר, אך יש חשיבות רבה לשימוש בחומרים הטובים ביותר. כתר הוא שן תותבת לכל דבר ולכן יש חשיבות להתקנה טובה ומדוייקת של הכתר על מנת למנוע דלקות ובעיות שיניים וחניכיים בעתיד. 

כתרי זירקוניה

אם אתם זקוקים להתקנה של כתר, כתרי זירקוניה הם מומלצים ביותר. הכתרים מסוג זירקוניה יכולים להחליף שן בודדת או להיות מותקנים כגשר. כתר זירקוניה נחשב לאיכותי ביותר ומהווה פריצת דרך בתחום התקנות הכתרים של רופאי השיניים בישראל ובעולם. 

רופא שיניים בראשון לציון הכולל התקנת כתר

גרים באזור ראשון לציון וזקוקים להתקנת כתר? אם אתם גרים באזור השפלה, תוכלו להגיע לרופא שיניים בראשון לציון המתמחה בהתקנת כתרי זיקרוניה איכותיים. 

טיפול שיניים בראשון לציון במרפאה

אם החלטתם לטפל בשיניים קרוב לבית, אתם מוזמנים לטיפול שיניים בראשון לציון במרכז לרפואת שיניים מתקדמת של ד”ר בריימן. צוות מרפאת ד”ר בריימן מספק שירות מקצועי ואישי לכל מטופל הזקוק להתקנה של כתרים בפה. כאמור, כתר המותקן בתוך הפה משמש כתותב, ולכן יש להתייחס לסוג הכתר ולהתקנה שלו ברצינות רבה. 

כתר זירקוניה במרכז לרפואת שיניים מתקדמת של ד”ר בריימן

במרכז לרפואת שיניים של ד”ר בריימן תוכלו לעבור בדיקה ראשונית על מנת שתוכלו לקבל אבחון בנוגע למצב השיניים שלכם. אם הבדיקה הראשונית תראה כי אתם אכן זקוקים להתקנה של כתר, מומלץ לכם לבקש התקנה של כתר מסוג זירקוניה. המרכז לרפואת שיניים מתקדמת של ד”ר בריימן מטפל בלקוחות באזור ראשון לציון והסביבה כבר מעל ל-25 שנה. התקשרו עכשיו וקבעו תור למרפאה. 

מדוע אצלנו?