מומחה חניכיים

בזכותנו, כל יום תתחילו בחיוך!

פנייה אל מומחה חניכיים הינה הכרחית במקרים בהם ישנה דלקת חניכיים, דימום מהחניכיים, חניכיים נפוחות, אובדן עצם, ומקרים נוספים. מטרתו של מומחה חניכיים במקרים מסוג זה, הוא לשמור על השיניים ולשקם אותם באמצעות סדרת טיפולים. כמו כן, מומחה חניכיים הינו למעשה רופא שיניים מומחה אשר עבר הכשרה והתמחות מקצועית בתחום רפואת חניכיים. מדובר על רופא אשר אחראי על בריאותם התקינה של החניכיים, ניתוחי חניכיים שונים אשר נועדו לעזור הן ברמה התפקודית והן ברמה האסתטית. טיפולים נוספים אשר מומחה חניכיים יכול לבצע הם השתלת עצם, השתלות דנטליות, מתן טיפול תרופתי ועוד. ד״ר בריימן הינו רופא שיניים כירורג וברשותו מרפאה מקצועית ומנוסה אשר הוקמה בשנת 1991 ומאז מתמחה בטיפולי ניתוח חניכיים, ניתוח שיניים מקצועי ועוד.
בנוסף, המרפאה גאה להחזיק במקום צוות של מומחים אשר עבר הכשרה מקצועית ובעל ניסיון רב, אשר מעניק לכל מטופל את היחס האישי ביותר, ואת הטיפול המקצועי, האפקטיבי והטוב ביותר. 

ניתוח חניכיים

ניתוח חניכיים הינו תהליך רפואי אשר תפקידו המרכזי הוא לטפל בבעיות רפואיות שונות אשר נוגעות לחניכיים. בין בעיות אלו ניתן למצוא דלקת חניכיים חריפה, נסיגת חניכיים, דימום, שיניים מתנדנדות, אובדן שיניים ועוד. למעשה, למעלה משמונים אחוזים מהאוכלוסיה בישראל סובלים בשלב זה או אחר ממחלת חניכיים. אבחון מוקדם הינו קריטי וחשוב במיוחד כאשר בדרך כלל טיפול מניעתי יכול למנוע את הצורך בניתוח. עם זאת, פעמים רבות אין ברירה אלא לבצע התערבות כירורגית. 

רופא שיניים כירורג

ד״ר בריימן הינו רופא שיניים כירורג וברשותו מרפאה מקצועית אשר מעניקה שירות אדיב, אישי ומקצועי לקהל הרחב החל משנת 1991. המרפאה גאה להחזיק בצוות רופאים מנוסה, מיומן ובעל ידע מקצועי רחב. השילוב של התעדכנות מתמדת בחידושים ברפואת השיניים, שימוש בחומרים איכותיים ומתקדמים ואהבת אדם, יעניקו לכל לקוח את הטיפול האפקטיבי והאיכותי ביותר, ואת התוצאה הטובה ביותר לאורך זמן רב. 

ניתוח שיניים

חשוב במיוחד כי ניתוח שיניים יתבצעו אך ורק על ידי רופאי שיניים מומחים אשר מתמחים בתחום רפואת השיניים וניתוחי שיניים בפרט. לא כל רופא שיניים הינו רופא כירורגי, לכן יש לאתר את הרופא הנכון והמקצועי ביותר. בחירה ברופא בעל ניסיון רב תבטיח תוצאה אפקטיבית ואיכותית יותר אשר תחזיק לאורך זמן רב. 

מדוע אצלנו?