ניתוח הרמת סינוס

בזכותנו, כל יום תתחילו בחיוך!

מה היא המשמעות של הצורך בהשתלת שתלי שיניים? האם כל אחד יכול לבצע השתלת שתלים בשיניים? מדוע נגרמות מחלות השיניים? מה היא המשמעות של שיניים יפות ובריאות?

תחום רפואת השיניים נחשב לאורך השנים כאחד התחומים המרתיעים ביותר. רבים וטובים, ילדים ומבוגרים מגיעים אל מרפאת השיניים עם חששות כבדים מאוד. יש כאלו אשר יודעים להתגבר על החשש מרופא השיניים ויש כאלו אשר נדרשים לאלמנטים כאלו ואחרים על מנת להתחיל בטיפול. מומחים רבים חוקרים את הנושא הזה לעומק, אולם אין ספק כי מה שיכול להקל על החשש מרופא השיניים הוא היחס המיוחד של מרפאת השיניים והרופא האישי שלכם.

אחד הטיפולים הפופולאריים כיום ביותר הוא טיפול השתלת השתלים. טיפול זה נחשב לטיפול מורכב וכמו כן מהטיפולים היותר מפחידים את ציבור המטופלים. כמו כן כל אותם טיפולים כירורגיים עשויים לגרום לחששות כמו ניתוח הרמת סינוס הוא סוג של הליך מורכב וכזה אשר נדרש במקרים בהם יש צורך בהשתלת שתלים.

ניתוח הרמת סינוס נדרש משום שכאשר עצם הלסת דקה מידי מסיבות כאלו ואחרות, קיים חשש שהשתלת השתל תגרום לנזק ועל כן מעבים את העצם ורק לאחר מכן ניתן להשתיל את השתל כראוי וליהנות ממערך שיניים יפה ומרשים ביותר. במרפאת השיניים של ד”ר בריימן, ניתוח הרמת סינוס יעשה על ידי הצוות המיומן המומחה ביותר לסוג כזה של טיפולים.

ניתוח שיניים? מה חשוב לדעת על מרפאת השיניים שלכם?
אין ספק כי אופי מרפאת שיניים ואיכות טיפולי שיניים הם אלו אשר יעשו את ההבדל הגדול. על מנת לזכות לשירות המקצועי והאיכותי ביותר יש כאמור להתייעץ עם אלו שניסו והצליחו בגדול. למרפאת השיניים של ד”ר בריימן יש הרבה מאוד לקוחות מרוצים נאמנים ביותר אשר זכו לאורך השנים למערכות שיניים יפות ובריאות.

אילו שירותים ניתן לרכשו במרפאת השיניים של ד”ר בריימן?
כל טיפולי השיניים יתבצעו על ידי צוות מקצועי, בעל וותק רב וכמו כן ידע רב. הצוות המקצועי של מרפאה זו משתלם ולומד כל פעם מחדש על השיטות המתקדמות ביותר והטכניקות המובילות בתחום. ניתוח שיניים ושאר הטיפולים באחריות ולשביעות רצון המטופלים.

מדוע אצלנו?