עקירת שיניים

בזכותנו, כל יום תתחילו בחיוך!

עקירת שיניים הינו תהליך רפואי מן הנפוצים ביותר כיום בתחום רפואת השיניים. מדובר בפתרון אפקטיבי וזול באופן יחסי, ובכל זאת תמיד מומלץ לפני עקירת שיניים לנסות ולהציל את השן. ברוב המקרים, כאשר הרופא המטפל מחליט לבצע עקירת שיניים סביר כי מדובר במצב רפואי מסוים אשר חייב עקירה, על מנת למנוע זיהום או החמרה במצב. 
בדרך כלל, עקירת שיניים מתבצעת בעקבות מספר גורמים כגון הרס כותרתי, שן רקובה, בעיות חניכיים אשר גורמות למצב של חוסר תמיכה בשן, עששת חמורה, ועוד. כיום, כל רופא שיניים יכול לבצע עקירה של שן, אך כאשר מדובר על עקירה כירורגית, חשוב לבחור ברופא שיינים מומחה אשר מחזיק בניסיון רב ובהתמחות ספציפית בכירורגיה פה ולסת. ד״ר בריימן בעל מרפאה פרטית ומקצועית אשר הוקמה בשנת 1991 ומאז מתמחה בטיפולי עקירה כירורגית שן בינה, עקירת שן, עקירת שן כירורגית ועוד מגוון רחב של טיפולים רפואיים ואסתטיים כאחד. כמו כן, המרפאה גאה להחזיק בצוות רופאים מנוסה, מומחה ובעל ניסיון רב אשר מעניק לכל מטופל את הטיפול המסור, האפקטיבי והאיכותי ביותר. 

עקירה כירורגית שן בינה 

עקירה כירורגית שן בינה הינו הליך רפואי אשר דורש ידע, מיומנות וניסיון רב. כמו כן, לפני כל עקירה ועקירה כירורגית בפרט חשוב במיוחד לבצע צילום פנורמי. בנוסף, בדרך כלל עקירה מסוג זה הינה חלק מתכנית טיפולים כוללת, כך שחשוב להבין עם הרופא מה בדיוק השלבים של תכנית הטיפולים. 

עקירת שן

עקירת שן הפך בשנים האחרונות לאחד מן הטיפולים הנפוצים ביותר בתחום רפואת השיניים. פעמים רבות, שיני בינה כלואות, ולכן הם מיועדות לעקירה, זאת על מנת למנוע בעיות אפשריות או תזוזה של שיניים. מדובר על סוג עקירה נפוץ במיוחד בקרב ישראלים רבים ואף בעולם כולו. ד״ר בריימן הינו רופא מקצועי ומנוסה אשר פתח מרפאה מקצועית בשנת 1991 ומאז המרפאה מתמחה בטיפולי שיניים אסתטיים ורפואיים כאחד ומעניקה לכל מטופל את השירות הטוב ביותר, ואת התוצאה האפקטיבית והמקצועית ברמה הגבוהה ביותר. 

עקירת שן כירורגית

עקירת שן כירורגית מתאימה בדרך כלל עבור שיניים אשר מורכב להגיע אליהן. מדובר על סוג עקירה אשר דורש מיומנות ברמה הגבוהה ביותר. כמו כן, ניתן לבצע עקירה כירורגית בהרדמה מקומית ובמקרים מסוימים אף בהרדמה כללית. 

מדוע אצלנו?