ציפויי חרסינה לשיניים

בזכותנו, כל יום תתחילו בחיוך!

לא מרוצים מצבע השיניים שלכם? יש פתרון! ציפויי חרסינה לשיניים מכסים את חזית השן ומקנים לה צבע לבן ומבריק. בנוסף, ציפויי החרסינה מכסים רווחים בין השיניים וכך השיניים נראות אסתטיות, ישרות וסימטריות. ציפוי לשיניים נעשה במרפאת שיניים לטיפולים אסתטיים בטיפול יחסית פשוט שאינו משאיר כאבים. החזרה לשיגרה אחרי טיפול אסתטי לשיניים היא מיידית ובמקרים רבים ניתן לבצע את הטיפול במלואו במפגש אחד או שניים. 

הלבנה לשיניים מול ציפוי חרסינה

השיטה הישנה לחידוש צבע השן היא הלבנה לשיניים. החיסרון הגדול בהלבנת השן באה ליד ביטוי במקרים של רווחים בין השיניים. ההלבנה מתמקדת רק בצבע השן ולא במצב האסתטי של כל חזית השיניים, ולכן טיפול זה מפספס את המטרה העיקרית והיא אסתטיקה מושלמת של הפה. ציפוי החרסינה מהווה את חוד החנית של הטיפולים האסתטיים לשיניים. 

ציפוי שיניים למינייט

אחד מציפויי השיניים הנפוצים היום הוא ציפוי שיניים למינייט. חומר הלמינייט נחשב לאיכותי ביותר מכיוון שצבעו אינו משתנה ואינו מצהיב לאורך זמן רב והוא נשאר על השן בצורה טובה לאחר הדבקה. ציפוי הלמינייט נעשה באמצעות הדבקה של עלים דקים על השיניים בהתאם למידות של חזית השיניים אשר נמדדו לפני בניית הציפוי.

טיפולים אסתטיים עם חרסינה לשיניים

את טיפולי הדבקת החרסינה לשיניים ניתן לעשות במרפאות המתמחות בטיפולים אסתטיים לשיניים. אם החלטתם לחדש את צבע השיניים שלכם ואת חזית הפה, כדאי לכם לקבוע תור לטיפול אסתטי הכולל הדבקה של עלי חרסינה לבנות על השיניים. 

טיפולי שיניים אסתטיים

טיפולים הכוללים ציפויי חרסינה לשיניים או טיפולי שיניים אסתטיים אחרים, ניתן לעשות במרפאת השיניים המקצועית של ד”ר בריימן. המרפאה הותיקה קיימת משנת 1991 וכוללת טיפולים אסתטיים באיכות גבוהה עם המיכשור המתקדם ביותר. 

ציפויי חרסינה לשיניים במרפאת השיניים של ד”ר בריימן

קבעו כבר עכשיו תור למרפאת השיניים של ד”ר בריימן ותוכלו לשפר את האסתטיקה של הפה תוך מספר טיפולים קצר בלבד. צוות המרפאה של ד”ר בריימן כולל 3 רופאי שיניים בכירים בעלי ניסיון רב בטיפולי שיניים מורכבים ובטיפולי שיניים לאסתטיקה של הפה. ברגע שהגעתם למרפאת השיניים של ד”ר בריימן, תדעו שבחרתם בטובים ביותר בתחום האסתטיקה של השיניים.

מדוע אצלנו?