ציפוי חרסינה לשיניים

בזכותנו, כל יום תתחילו בחיוך!

ציפוי חרסינה לשיניים – למי זה מתאים?
כל אחד מאתנו רוצה לחייך בפה מלא מאוזן אוזן ולהציג קשת שיניים בוהקת, לבנה ומושלמת. הבעיה היא שרבים מאתנו סובלים משיניים פגומות אם זה בעקבות עישון, חבלות בשיניים, השלמות שיניים שנעשו בעקבות שברים בשיניים בגיל הילדות ועוד. כיום ישנה אפשרות לשקם ולחדש את מראה השיניים על ידי הדבקה של ציפוי חרסינה לשיניים כאשר אלו יעניקו לשיניים מראה זוהר, חדש ומושלם לגמרי. האם זה מתאים לכולם? במה כרוך הטיפול ומי מבצע אותו? על כל אלו במאמר שלפניכם.

ציפוי חרסינה לשיניים – מה זה בעצם?

אנשים שרוצים ‘לשפץ’ את המראה שלהם ולהעניק לשיניים מראה בוהק ומושלם יכולים לבקש מרופא השיניים שיכין עבורם ציפויי חרסינה. מדובר בעלי חרסינה דקיקים אשר אותם יכין הרופא בהתאם למבנה השיניים של המטופל וידביק אותם על גבי השיניים.

ציפוי חרסינה לשיניים – איך זה מתבצע?

לפני שמתחילים בטיפול כדאי לצפות בהדמיה אותו יכין הרופא בכדי שניתן יהיה להתרשם כיצד השיניים ייראו בתום התהליך. חשוב לדעת כי לפני שמדביקים את עלי החרסינה הללו יש להשחיז את השיניים הקדמיות בזהירות ובדיוק רב בכדי שחומר השן לא ייפגע וגם בכדי להעלים את הפס הכהה הנוצר בגבול החניכיים בעקבות כתרים.

ציפוי חרסינה לשיניים – למה זה טוב?

אז כפי שציינו, מדובר בשיפור משמעותי של מראה השיניים כאשר מלבד זאת מקבלים השיניים שכבת הגנה מפני עששת. כמו כן מעניק הציפוי את ההגנה מפני הרגישות של השיניים לקור או לחום. הציפוי נחשב לעמיד במיוחד ומשום כך הוא מומלץ מאוד על ידי רופאי השיניים. ההדמיה הממוחשבת מסייעת מאוד למטופל לקבל החלטה בהתאם לתוצאות הצפויות.

ציפוי לשיניים – האם זה מתאים לכולם?

אז האמת כי כמו לכל דבר, גם לטיפול של ציפויי חרסינה לשיניים ישנן חסרונות. החיסרון הבולט ביותר זהו המחיר אשר אותו יש לשלם על התענוג. לא מדובר בסיפור זול. מלבד זאת חשוב לדעת כי רמת המקצועיות והדיוק חשובים ביותר בביצוע התהליך ואם לא נגיע אל הרופא הנכון הרי שהתוצאות לא ישביעו את רצוננו.

הטיפול של ציפויי שיניים מתאים רק לאדם שיש לו שיניים בריאות ושלמות ועליהן ניתן להדביק את הציפוי. כמו כן חשוב לבדוק האם מדובר באדם שנוהג לשחוק את השיניים. אדם כזה עלול לשבור את הציפוי מהר מאוד וחבל.

ד”ר בריימן מציע – ציפויי שיניים מקצועי עם תוצאות מושלמות

אם אתם רוצים ליהנות מציפוי שיניים מושלם עם תוצאות בוהקות ומרהיבות – מומלץ כי תפנו אל ד”ר בריימן. במרפאה של ד”ר בריימן תמצאו את מיטב המומחים מהשורה הראשונה בתחום של בריאות השן ותוכלו ליהנות מכל טיפולי השיניים בכל התחומים על ידי מיטב הרופאים ומיטב הציוד הכי עדכני. ציפוי לשיניים מחרסינה יעניקו לכם חיוך חדש ומושלם! תתחדשו!

מדוע אצלנו?