ציפוי חרסינה

בזכותנו, כל יום תתחילו בחיוך!

ציפוי חרסינה מעניקים חיוך מושלם וכובש ומאפשרים להעלים מגוון בעיות אסתטיות כגון מרווחים בשיניים, צביעה של השיניים, שברים בשיניים, שיניים מסובבות ועוד. 

מכיוון שציפוי חרסינה, הוא טיפול אסתטי בשיניים הקדמיות, זהו טיפול שאמור לשרת את המטופל לשנים ארוכות ולהיראות טבעי, ישנה חשיבות רבה לדיוק, מקצוענות וניסיון של הרופא המבצע את הטיפול. אצלנו הציפויים מתבצעים ע”י מומחה בשיקום הפה לאחר תכנון והדמיה. הציפויים מבוצעים במעבדה ייעודית המתמחה בתחום הציפויים האסתטיים. ישנה חשיבות רבה לאופן הדבקת הציפויים המשפיעה רבות על תוצאות מושלמות לאורך זמן רב. 

מדובר בתהליך שאינו פולשני, הכולל הסרה מינימלית של שכבת השן. מדובר בטיפול קצר בכ-3 מפגשים בלבד. 

יתרונו של ציפוי שיניים הוא כך שהוא מאוד עמיד וחזק וניתן לדחוס בצורה פשוטה. העמידות והחוזק של הציפוי הם גבוהים מספיק בשביל לצפות בהם שיניים קדמיות. מאחר ואלו השיניים שרואים בכל פעם כשאנחנו מחיכיים, אז נעדיף לצפות אותן ולא נמהר לצפות שיניים אחרות שיניים אחוריות, טוחנות. חשוב שהציפוי יהיה חזק מאחר ואנחנו לועסים עם השיניים ואנחנו צריכים לוודא שהן יחזיקו מעמד. בנוסף אנחנו צריכים שהציפוי ייראה בדיוק כמו שן טבעית, כולל הברק הייחודי שלהה.

בין הלבנת שיניים לציפויי חרסינה לשיניים, ההמלצה היא להשתמש בציפוי מאחר והוא חומר הרבה יותר טוב ונוח לשימוש, ניתן לסגור עמו מרווחים בשיניים, וכן להיעזר בו במידה וחלק מהשן נשברה. כלומר שיפור מראה השן לא נובע רק מהעובדה שהיא חלקה וטבעית אלא הציפוי גם מתקן שיניים הרוסות מהיבטים אחרים.

ציפוי חרסינה
בדומה להלבנת שיניים, טיפול התקנת ציפוי חרסינה לשן הוא טיפול מאוד פשוט שלוקח מעט מאוד זמן, הוא לא דורש טיפול פולשני וניתן לחזור לשגרה מיד בסיום הטיפול. כמו כן הטיפול מתבצע אצל רופא שיניים במרפאה תוך זמן קצר, ועלותו יחסית זולה. יתרון נוסף של ציפוי חרסינה לשיניים שהוא נשמר זמן רב, כל מה שצריך לעשות זה לדאוג שהשיניים יהיו מצוחצחות ונקיות כיאה לשיניים שזה עתה זכו לציפוי אשר מבריק את המראה שלהן. חשוב להבהיר שציפוי לא יספוג כתמי מזון ושתייה ולכן גם הצבע המבריק שעל גבי הציפוי נשמר. בעת תהליך הטיפול וכן אחריו לא צפויות תופעות לוואי ועל כן הטיפול עובר בצורה מהירה ונוחה.

על מנת ליהנות מציפויי חרסינה לשיניים ברמה איכותית יש לפנות אל רופא שיניים שמתמחה בטיפול זה. לשם כך אנחנו רוצים להמליץ לכם על ד”ר בריימן בראשון לציון. ד”ר בריימן מתמחה בהתקנת ציפוי חרסינה לשיניים, זאת אחרי תהליך אבחון מהיר, וטיפול ייחודי בשיניים. אתם מוזמנים ליצור קשר עם ד”ר בריימן והוא ישמח לבדוק את מצב השיניים שלכם, לקבוע עבורכם תוכנית טיפול ולהציג בפניכם הצעת מחיר אטרקטיבית לטיפול.

מדוע אצלנו?