ציפוי שיניים לומינירס

בזכותנו, כל יום תתחילו בחיוך!

ציפוי שיניים באמצעות חומרים שונים איננו תהליך חדש. יחד עם זאת, ההתפתחות הבלתי פוסקת ברפואת השיניים הביאה עמה חידושים גם בתחום זה. החידוש האחרון, ויש הסבורים שגם הטוב מכולם, נקרא ציפוי שיניים לומינירס. הוא מספק מענה איכותי במקרה של שיניים פגומות או עקומות והוא פותר אחת ולתמיד בעיה של שיניים מוכתמות. לאחר טיפול של ציפוי לומינירס או ציפוי שיניים למינייט השיניים יראו מבהיקות, לבנות ומושלמות – אחת ולתמיד.

חזק, עמיד, מושלם

מדוע ציפוי שיניים לומינירס נחשב לטוב כל כך? מדוע לא לדבוק בטיפולים הרגילים של ציפויי חרסינה שהיו זמינים בעבר? סיבה מרכזית לכך היא מפני שהציפוי החדיש נחשב לדק במיוחד. זהו ציפוי דק עד כדי כך שהוא פשוט בלתי מורגש, הוא אינו מפריע ללעיסה ולא ניתן לראות שזהו ציפוי מודבק.

אבל אם הוא דק כל כך, האם ציפוי שיניים לומינירס אינו עשוי להישבר או להיסדק? התשובה היא שמדובר בציפוי לא פחות עמיד, אף על פי שהוא גם דק. מדובר בפרי פיתוח חדשני, מטעמה של חברה מתמחה שביקשה לתפוס שתי ציפורים במכה אחת וגם הצליחה בכך. ציפויים מתקדמים, כאשר גם ציפוי שיניים למינייט הוא דוגמא טובה לכך, נראים נהדר: הם דקים ולפיכך מאוד נוחים, אין להם נטייה לאבד את אחיזתם בשן והם גם חזקים מאוד. כל היתרונות בפתרון אחד מושלם.

לשיניים שחוקות ומוכתמות

  • מי שעדיין אינו משוכנע כי ציפוי שיניים לומינירס הוא הפתרון המתאים עבורו, יוכל לשאול את עצמו כמה שאלות. למשל:
  • האם יש לכם רווחים שאינם אסתטיים בין השיניים, אבל אינכם רוצים לבצע יישור שיניים?
  • אם צורת השיניים שלכם איננה אידיאלית ואתם מחפשים פתרון לכך?
  • האם השיניים שלכם נפגמו או נסדקו ואינכם רוצים טיפול כגון השתלה או כתר?
  • האם אתם רוצים לטפל בשיניים שנשחקו או להסתיר גשר ישן שאינו אסתטי?
  • האם אתם רוצים להעניק לעצמכם חיוך של שיניים אחידות, כמו שרואים בתמונות ובסרטים?
אם אחת או יותר מהשאלות הללו נשמעת לכם מוכרת ותרצו פתרון כולל, מהיר ובמחיר סביר – אל תהססו. פנו למרכז לרפואת שיניים מתקדמת בהנהלת בני הזוג בריימן, רופאי שיניים ותיקים ומנוסים.

מדוע אצלנו?