רפואת שיניים אסתטית

בזכותנו, כל יום תתחילו בחיוך!

רפואת שיניים אסתטית הינה למעשה שם כולל למגוון רחב של טיפולים אשר נועדו להפוך את החיוך של המטופל לאסתטי ונעים למראה, וכמובן בריא. ניתן לראות כי בשנים האחרונות רפואת שיניים אסתטית הינו תחום אשר הולך ומשתדרג, מתפתח ואף נהיה מבוקש ונפוץ יותר בתוך עולם רפואת השיניים. כמו כן, רפואת שיניים אסתטית כוללת בדרך כלל היצע מגוון במיוחד של טיפולים שונים כגון הלבנת שיניים, שיקום הפה, טיפולים אורתודנטיים, ועוד. אין ספק כי כאשר אנו משקיעים באסתטיקה ובנראות של החיך שלנו אנו צוברים ביטחון, ומשפרים את הרושם הראשוני.
ד״ר בריימן הינו רופא שיניים מומחה אשר מחזיק בניסיון רב בכל הקשור אל רפואת שיניים אסתטית, ציפויים אסתטיים, ציפוי חרסינה לשיניים, ועוד. המרפאה גאה להציע לקהל הרחב עלות הלבנת שיניים נוחה לכל כיס, אפקטיבית ומקצועית אשר מתאפיינת בתוצאה איכותית לאורך זמן רב.

ציפויים אסתטיים

ציפויים אסתטיים נועדו להעניק לשן הטבעית ציפוי עמיד, איכותי ובעל מראה טבעי ואסתטי. ציפוי איכותי בעל מראה טבעי הינו הכרח של ממש עבור כל מי שחווה שבירת שן או בעיה רפואית אחרת. כמו כן, מדובר על הליך רפואי לכל דבר, לכן מומלץ וחשוב במיוחד לבחור ברופא שיניים מומחה אשר יכול להציע את הטיפול האפקטיבי ביותר ואת התוצאה האיכותית והטובה ביותר. 

עלות הלבנת שיניים

עלות הלבנת שיניים בדרך כלל משתנה ממרפאה למרפאה, ומרופא שיניים לרופא שיניים. מדובר על אחד ההליכים המבוקשים ביותר בתחום רפואת השיניים כיום. הצורך בהלבנה נובע בדרך כלל בעקבות כתמים בשיניים, או שיניים בעלות מראה צהבהב. השן הינה למעשה כמו רשת אשר סופגת אל תוכה את חומרי המזון והשתייה אותם אנו צורכים. לכן, ניתן לראות כי עם השנים השיניים מאבדות מהצבע הלבן שלהן. המראה הגבישי של השיניים מאפשר ספיגה של אותם חומרים. כידוע, מדובר על מראה פחות אסתטי, אשר פעמים רבות יכול לפגוע במראה הכללי של המטופל ובעיקר בביטחון העצמי שלו. לכן, הלבנת השיניים הינה פתרון אפקטיבי ומהיר. 

ציפוי חרסינה לשיניים

ציפוי חרסינה לשיניים נחשב כיום לציפוי האסתטי והמבוקש ביותר. החרסינה נחשבת לעמידה במיוחד ובעלת מראה טבעי. ד״ר בריימן הינו רופא שיניים מומחה אשר מעניק שירות אדיב והיצע רחב של טיפולים לקהל הרחב משנת 1991. 

מדוע אצלנו?