שיקום שיניים

בזכותנו, כל יום תתחילו בחיוך!

שיקום שיניים עניין למומחים בלבד
שיקום שיניים זהו תהליך מורכב ויקר שעשוי להכאיב גם בפה וגם בכיס… מסיבה זו מומלץ מאוד לפנות אל אנשי מקצוע מומחים המכירים היטב את המלאכה בכדי שהתוצאות לאחר כל התהליך אכן ישביעו רצון. שיקום שיניים – כל מה שכדאי לכם לדעת לפני שתפתחו את הפה.

טיפולים אסתטיים לשיקום הפה והשיניים

כמעט כל אחד מאתנו זכה לבקר יותר מפעם אחת אצל רופא השיניים. נדמה כי מדובר באיבר היחיד בגופינו הדורש תחזוקה רבה כל כך. אך כאשר מדובר על שיקום השיניים שם כבר מדובר על הרבה מעבר לטיפולי שיניים מקומיים הכוללים סתימות, טיפולי שורש או אפילו עקירות. מדובר על שיקום של כל הפה והענקת פתרון מערכתי לבעיות שונות.

שיקום שיניים מאז ועד היום

עד לפני שנים לא רבות נהגו רופאי השיניים להציע ולבצע שיקום נייד של הפה. זה אומר בנייה של שיניים תותבות אשר אלו החליפו את השיניים החסרות. השיניים התותבות אפשרו את הלעיסה הטובה של המזון וכמובן גם פתרו את הבעיה האסתטית של פה חסר שיניים או שיניים פגומות ושבורות. אך נדמה כי על החסרונות של השיניים התותבות כולנו שמענו, גם מי שלא התנסה בהם באופן אישי. השיניים הללו לא תמיד יושבים טוב על החניכיים. לפעמים הם מכאיבים או סתם כך לא נוחים. השיניים הללו אף דורשים תחזוקה יומיומית והשריה במים, דבר שלא תמיד קל לבצע ובקיצור מדובר בפתרון שאינו מושלם.

כיום אנחנו כבר כמעט ולא מוצאים אנשים שמבקשים לעצמם שיניים תותבות. הקדמה הטכנולוגית מאפשרת להעניק פתרון מלא וקבוע לכל בעיה בפה כאשר ניתן להשלים את השיניים החסרות באופן מושלם על ידי שתלים דנטליים שנראים ומתנהגים ממש כמו השן הטבעית שאבדה. כיום אפשר גם ליהנות משיקום מהיר במיוחד כאשר בטיפול אחד בלבד המטופל יוצא עם שיניים חדשות ובוהקות ללא המתנה של חודשים ארוכים כפי שהיה בעבר.

שיקום הפה – רק אצל המומחים

אז נכון שזה נשמע ממש קסם כאשר ניתן להחליף ולקבל שיניים חדשות תוך שעות ספורות. אך כאן חשוב לדעת כי אם לא נפנה אל אנשי המקצוע הנכונים ואל המומחים באמת בתחום של שיקום שיניים, אנחנו עלולים לצאת בשן ועין מכל הסיפור…

שיקום הפה במרפאה של ד”ר בריימן זהו שיקום מקצועי ומושלם על ידי אנשי המקצוע הנכונים. במרפאה של ד”ר בריימן רעיה וד”ר בריימן איליה פועלים צוות של רופאים מומחים ומציעים טיפול הכי עדכני והכי מתקדם בעולם. במרפאה משתמשים בחומרים הטובים והאיכותיים ביותר ומתעדכנים כל העת בחידושים העולמיים בתחום רפואת השן.

כשאתם בוחרים במרפאה של ד”ר בריימן אתם בוחרים במרפאה הטובה ביותר, המרפאה שתעניק לכם את הטוב ביותר. טיפולים אסתטיים וכל שאר טיפולי השיניים תחת קורת גג אחת. החיוך שלכם יהיה מושלם!

מדוע אצלנו?