שתלים בשיניים

בזכותנו, כל יום תתחילו בחיוך!

טיפולי שתלים בשיניים נחשבים כיום לאחד מהטיפולים החשובים והנפוצים ביותר בעולם רפואת השיניים. להבדיל מטיפולים אסתטיים אחרים, טיפולי שתלים לא יכולים להתבצע בחלל ריק רק לצורך שיפור המראה אלא חייב שהם יתבצעו מסיבות מסוימות, עם זאת אנשים רבים בוחרים לבצע טיפולי שתלים ומיד נבין מדוע.

טיפולי שתלים בשיניים מטרתם להחליף שיניים חסרות או שיניים פגומות בשתלים דנטאליים אשר מאפשרים למטופל ליהנות שוב מפה עם קשת שיניים מלאות, מה שעוזר לו לתפקד בצורה רגילה, לאכול, לדבר לחייך ועוד. כל טיפול שכזה יכול לשפר באופן מהותי את מצב השיניים ומצב הפה. חשוב להבהיר טיפול שתלים בשיניים מתבצע בדרך כלל אחרי שמסירים שיניים פגומות, מה שכמובן תורם מאוד למצב הפה ומקטין את הסיכוי שלו לחלות בדלקות ובזיהומים שונים כתוצאה מהשן הפגומה, או במקרה בו כבר יש חוסר בשיניים, למשל אם שן נפלה כתוצאה מחבלה או תאונה. אז שתלים לשיניים יותקנו בשביל לכסות את המקום הריק בקשת.

בדרך כלל שתלים בשיניים מתבצעים אחרי טיפולי עקירה או טיפולי חניכיים אשר יש צורך לעבור כתוצאה מזיהום או דלקת. במידה והם מתפשטים אל השן, הרי שיש צורך להסיר את השן וכך ניתן לבצע טיפול בקשת השיניים באמצעות השתלה.

טיפול שתל לשיניים בראשון לציון ובכל מרפאה אחרת ובכל מרפאה אחרת מתבצע באופן הבא. תחילה יבצע הרופא צילום של האזור, לאחר מכן הוא ייקח מבנה, בשלב הבא הוא יכנס את האלמנט שיחזיק את השתל על גבי העצם, במידה ויש מחסור בעצם אז הוא יבצע השתלת עצם, ורק אז,אחרי שהמעבדה תכין שן בצורה דומה לזו שיש לנו בפה, הוא יכניס את השתל על גבי האלמנט שאמור להחזיק אותה. האלמנט אגב הוא בורג מיוחד שנכנס בעצם. השתל כשלעצמו הוא בסך הכל שורש מלאכותי עשוי טיטניום.

כל טיפול שתל ייבחן לאורך זמן, במידה והגוף לא דחה אותו אז אפשר לשים על השתל כתר או תותב קבוע, במידה והוא ידחה אז נצטרך לחשוב על פתרונות אחרים בדמות תותב זמני.

אם הינכם מעוניינים לקבל עוד מידע אודות טיפול שתלים בשיניים אתם מוזמנים לפנות אל ד”ר בריימן, מתמחה בטיפולי שתלים בשיניים בראשון לציון. במרפאתו של ד”ר בריימן מתבצעים טיפולי שתלים רבים והוא ישמח להציע בפניכם הצעת מחיר ייחודית. כל מה שאתם צריכים זה ליצור קשר עם ד”ר בריימן והוא כבר יגבש עבורכם תוכנית טיפול לשתלים בשיניים.

מדוע אצלנו?