שתלים דנטליים

בזכותנו, כל יום תתחילו בחיוך!

שתלים דנטליים – כי לגוף יש חלקי חילוף!
מי שקבע את האמרה כי לגוף אין חלקי חילוף כנראה לא הכיר את האפשרות של שתלים דנטליים. השתלים הדנטליים מצליחים להחליף באופן מושלם את השיניים הפגועות או החסרות כאשר במקרים רבים התחליף יהיה אף מוצלח יותר מהמקור. מובן שזאת אך ורק אם נבצע את אותם השתלים אצל איש המקצוע הנכון. כי הכנה של שתלים דנטליים וביצוע העבודה דורש הרבה מאוד ידע, ניסיון ומקצועיות. שתלים דנטליים – בוחרים במומחים ונהנים מתוצאות מושלמות.

שתלים דנטליים – מה זה?

עד לפני לא הרבה מאוד זמן היה הפתרון לשיניים חסרות או שבורות – בנייה של שיניים תותבות. מדובר היה בפתרון לא ממש נוח. השיניים דרשו תחזוקה עקבית וגם עלו הרבה מאוד כסף. האפשרות של שתלים לשיניים יקרים גם כן אך טובים פי כמה וכמה מכל הבחינות – אלו החליפו זה מכבר את השיניים התותבות כאשר רוב האוכלוסייה הנזקקת לשיקום הפה פונים לאפשרות של שיקום הפה באמצעות שתלי שיניים. כשאלו מבוצעים היטב הרי שמדובר בפתרון אסתטי ומושלם.

שתל לשיניים – איך זה מתבצע?

שתלים דנטליים דורשים טיפול כירורגי לצורך הכנסת השתל. מדובר למעשה בפתיחה של החניכיים, קידוח בתוך העצם ולאחר שהשתל הוכנס – תפירה של החניכיים. פעולה זו דורשת הרדמה מקומית של כל האזור היות והעצם מכילה הרבה קצוות של עצבים וכל האזור רגיש מאוד לתחושות של כאב. ההרדמה המקומית תספיק בדרך כלל אך ישנם מקרים אשר בהם יהיה צורך לבצע הרדמה מלאה. זה אולי נשמע קצת מפחיד אך יעיד כל מי שעבר את התהליך כי התוצאה של פה מושלם מלא שיניים חדשות ובוהקות – שווה את כל זה.

המרכז לרפואת שיניים מתקדמת

כאשר מדובר בבריאות כולנו יודעים כי אין מקום להתפשר שלא על הטוב ביותר. הדבר נכון במיוחד כשמדובר בתחום של רפואת שיניים ובייחוד של ביצוע שתלים לשיניים, כי אם לא נעשה את זה  כמו שצריך הרי שלא תמיד נוכל לתקן את המעוות. מסיבה זו אנחנו ממליצים לבדוק היטב לפני שפותחים את הפה ואת הכיס במרפאת השיניים.

המרפאה של ד”ר בריימן זוהי כתובת מצוינת לביצוע של כל סוגי הטיפולים בפה. שיקום הפה על כל מה שכרוך בכך ייעשה בידי הצוות המקצועי במרפאה של ד”ר בריימן – על הצד הטוב ביותר! כי אצל ד”ר בריימן הולכים על הטופ שבטופ מכל הבחינות!
  • רופאי השיניים הטובים והמקצועיים ביותר.
  • הציוד האיכותי והטוב ביותר.
  • שימוש בחומרים איכותיים ביותר, כאשר הידע המקצועי והמומחיות הם אלו שמובילים אל התוצאות היפות והמושלמות ביותר.
שתל לשיניים זה איכות חיים. שתלי שיניים זה אסתטיקה. שתלים זה עסק למומחים. לכן, לא נתפשר. נפנה אל המרפאה של ד”ר בריימן ונוכל להבטיח לעצמנו בפה מלא – כי הענקנו לעצמנו את הטוב ביותר!

מדוע אצלנו?