שתלים לשיניים

בזכותנו, כל יום תתחילו בחיוך!

לאחר מחלות חניכיים חריפות, עקירה, או חוסר בשן אחת או יותר, מטופלים רבים עוברים תהליך רפואי של השתלת שתלים לשיניים. למעשה, המטרה העיקרית והחשובה ביותר של שתלים לשיניים היא להעניק למטופל פתרון עמיד, אפקטיבי ואיכותי להעדר השן, זאת באמצעות החדרה של שתל אל תוך עצם הלסת, ולאחר מכן שיקום קצר ופשוט יחסית. כמו כן, לפני כל השתלה של שתלים לשיניים חשוב במיוחד לבצע בדיקה מקיפה אצל רופא השיניים אשר כוללת בדרך כלל גם צילום CT . המטרה העיקרית של בדיקה זו הוא לאפשר לרופא המטפל להבין מה רוחב ועובי הלסת של המטופל, תכנון מוקפד ומדויק של עומק השתל, ועוד.

ד״ר בריימן הינו רופא שיניים מומחה אשר בבעלותו מרפאה ותיקה ומקצועית החל משנת 1991 ומאז מתמחה בהשתלת שתלים לשיניים, ניתוח הרמת סינוס, תכנון השתלות ממוחשב ומתקדם, הרמת סינוס פתוחה ועוד היצע רחב של טיפולים שונים, הן רפואיים והן אסתטיים. צוות המרפאה מורכב מרופאים מומחים בעלי ניסיון רב וידע מקצועי רחב אשר מעניק לכל מטופל שירות אישי, וטיפול מסור, מקצועי ואפקטיבי אשר יעניק לכם את התוצאה הטובה ביותר לאורך זמן רב. 

ניתוח הרמת סינוס

ניתוח הרמת סינוס למעשה נובע בעקבות אובדן שיניים בלסת, אשר גורם לאובדן העצם התומכת בשיניים. במקרה כזה למעשה אין אפשרות לשקם את השיניים באמצעות השתלה, אלא נדרש ניתוח ייחודי. מדובר בתהליך כירורגי אשר חייב להתבצע אך ורק על ידי רופא שיניים כירורג מומחה. 

תכנון השתלות ממוחשב

תכנון השתלות ממוחשב הפך בשנים האחרונות למבוקש ונפוץ במיוחד במרפאות שיניים רבות ברחבי הארץ. מדובר בתכנון קפדני ומתקדם אשר מסייע לרופא השיניים המטפל לבצע השתלות שיניים באופן מדויק, מקצועי ומהיר יותר, וכמובן עם מינימום כאב. התכנון מתבצע בדרך כלל על ידי צילומי סי טי ורנטגן אשר מצמצמים את החשיפה לקרינה ביותר מתשעים אחוזים. כמו כן, תוצאות התכנון ניתנות למעבר באמצעות קובץ אלקטרוני לכל מקום ובקלות.

הרמת סינוס פתוחה

ד״ר בריימן הינו רופא שיניים כירורג אשר בבעלותו מרפאה מקצועית, ותיקה ומנוסה אשר מתמחה בניתוח הרמת סינוס פתוחה וטיפולים כירורגיים נוספים, לצד טיפולים אסתטיים. כל הטיפולים במראה מתבצעים על ידי צוות מקצועי ומנוסה של רופאי שיניים, על מנת להבטיח תוצאה איכותית לאורך זמן. 

מדוע אצלנו?