שתל שן

בזכותנו, כל יום תתחילו בחיוך!

לאורך הרבה מאוד שנים, בתקופות היסטוריות יותר, היו רבים וטובים מאבדים את שיניהם ונותרים ללא שיניים, עם השנים פותחו שיטות רבות ומיוחדות וזאת על מנת להביא לפתרונות אשר יוכלו לאפשר את התחושה הקרובה ביותר לשיניים המקוריות. אין ספק כי השיטה המתקדמת ביותר הנהוגה כיום המרפאות שיניים רבות ברחבי העולם עשתה מהפכה של ממש ומאפשרת לרבים וטובים לחוש את התחושה הנעימה ביותר ואת המראה הנוצץ ביותר.

מי זקוק לשתלים לשיניים? למה עדיפים שתלי השיניים על כל שיטה אחרת? מה הוא המיוחד בטיפולים המעניקים במרפאת השיניים של ד”ר בריימן? אילו סוגי טיפולים ניתן לרכוש במרפאתו של ד”ר בריימן?

שתל שן הוא למעשה בורג אשר מוחדר באומנות אל עצם הלסת. לאותו שתל שן יש הרבה מאוד יתרונות כאשר אחד היתרונות המשמעותיים ביותר שלו הוא היכולת להשתלב היטב במערך השיניים ולהעניק את התחושה הטבעית ביותר. זאת בניגוד לאלטרנטיבות אחרות אשר תחושת גוף הזר בפה קיימת אצלם, כמו בשיניים התותבות למשל.

כמו כן עם השנים השתלת שתל שן הפכה להיות הרבה יותר ידידותית והרבה פחות מאיימת על המטופלים. הטכניקות החדישות אשר פותחו מאפשרות כיום להשתיל שתלי שיניים ללא כאבים וכמו כן בפרקי זמן הרבה יותר קצרים. עם זאת חשוב מאוד לציין כי לפני השתלת השתלים יבדוק הרופא המומחה לעניין את מבנה העצם של המטופל על מנת לאשר את ההליך הטיפולי.

שתל שיניים? איך בוחרים אותו?
כאמור ישנם שתלים מסוגים שונים. במרפאת השיניים של ד”ר בריימן עושים שימוש אך ורק בשתלי השיניים המובילים ביותר. כמו כן במרפאת שיניים זו יש את כל הציוד והאבזור המתקדם ביותר על מנת לאפשר את הטיפולים האיכותיים ביותר. אצל ד”ר בריימן, שתל שיניים יושתל על ידי צוות מומחים אשר נעזר בצוות מסייע בעל ניסיון וידע רב בתחום ייחודי זה.

שתלים לשיניים? מה עוד נמצא אצל ד”ר בריימן?
מבחר טיפולים מרשים ביותר וכולם תחת קורת גג אחת. בין היתר ניתן לרכוש טיפולי הלבנות שיניים ועוד טיפולים אסתטיים רבים אחרים, טיפולים משקמים, טיפולי חניכיים ועוד. מסירות, מיומנות ואחריות.

מדוע אצלנו?