כתרי זירקוניה

בזכותנו, כל יום תתחילו בחיוך!

טיפול כתר בשיניים הוא טיפול שנועד לשמר את השן שנותרה אחרי שזו עברה חבלה או פגיעה וכן אחרי טיפולים שונים שהיא עברה במהלך השנים. טיפולים כגון סתימות, טיפולי שורש ועוד. טיפולי כתרים בשיניים שומר על השן לטווח הארוך.

כתרי זירקוניה

אחד מסוגי הכתרים הפופולאריים ביותר בשוק כיום הוא כתר זירקוניה. כתר זה דחק בשנים האחרונות את השימוש בכתרים עשויים ממתכת אשר היו בעבר פופולאריים מאוד. כתרי זירקוניה הם מאוד פופולאריים כיום הן בשיניים קדמיות והן אחוריות.

כתרי זירוקניה הם עשויים קרמיקה ומעניקים מעבר למראה אסתטי מלהיב יפה, גם חוזק מרבי אשר שומר על הכתר לאורך זמן ומונע את הצורך לחזור על הטיפול שוב ושוב. כתרי זירוקניה גם יכולים להיות מותקנות בצורות חניכיים וקשתות שיניים שונות.

יתרון נוסף של כתרי זירקוניה על גבי כתרים בשיניים מסוגים אחרים למשל מתכת, היא העובדה שמדובר בכתרים מאוד עמידים וחזקים. כתר מתכת נשבר הרבה יותר בקלות מאשר כתר קרמיקה, אם נוסיף לכך את העובדה שמדובר בכתר אסתטי יותר, אין פלא למה מרבית האנשים מעדיפים לבחור כתרי זירקוניה ולא כתר מתכת.

משך זמן הטיפול במהלכו צריך מותקן הכתר הוא בסביבות חצי שעה, כאשר הטיפול נמשך מספר מפגשים, במהלכם הרופא מאבחן את מצב השיניים, מבצע צילום שלהם, יוצר מבנה ומתקין את הכתר. בהתחלה המטופל ירגיש רגישות קלה שתעבור אחרי ימים בודדים. הכתר עצמו עמיד וחזק ויכול להחזיק למעלה מעשרים שנה.

בשוק של כתרים לשיניים מוכרים מספר סוגי כתרי זירקוניה, כשהסוג הבולט מכולם הוא איטריום. מדובר בכתר מסוג מתכת הבנוי בצורה ריבועית. הוא נחשב לכתר עמיד ומייצב בעל תכונות ייחודיות והרבה יותר בולטות וטובות משאר הצורות בגלל היכולת שלו לעבוד בצורות לחץ שונות אשר גורמות לחומר להתקשח.

אחד היתרונות של כתר זירקוניה היא שהוא מצליח לתקן את השיניים, בנוסף לכך שהוא מחזק אותן וכן משתלב היטב בצבע השן. כל זה עוזר לשיניים במרוצת השנים ומשפר באופן ניכר את המראה שלהן וכן את החוזק שלהן. ההמלצה היא להתקין אך ורק כתרי זירקוניה.

אם הינכם מחפשים רופא שיניים שמתמחה בטיפול כתר לשיניים, זה הזמן לפנות לד”ר בריימן והוא ישמח לבצע עבורכם טיפול כתר. אצל ד”ר בריימן תוכלו לענות מטיפול בכתרי זירקוניה. אתם מוזמנים לפנות אל מרפאתו עוד היום לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית לתוכנית עבודה יעילה וייחודית.

מדוע אצלנו?