מומחה לטיפולי שורש בראשון לציון

בזכותנו, כל יום תתחילו בחיוך!

הנה דעה לא פופולרית: רפואת שיניים היא סוג של אומנות. הדיוק הדרוש, הסבלנות והמקצועיות הם אבני היסוד של המקצוע, הן בפן האסתטי והן בפן הבריאותי. רופא שיניים טוב, כזה שצבר כמה עשרות שנות ניסיון וידוע כאחד בעלי “ידיי זהב”, הוא כמו מנתח פלסטי: הוא כבר בקיא ברזי המלאכה, ראה אלפי שיניים כואבות ויודע לזהות את הבעיות. 
הדבר מתעצם שבעתיים כאשר מדובר בטיפולי שורש וטיפולי חניכיים. אם גם אתם מתכווצים בכיסאותיכם כאשר אתם שומעים את צמד המלים “טיפול שורש”, אנחנו יכולים להבין. מדובר בטיפולים יחסית מורכבים שדורשים עדינות מירבית וניסיון רב. כמה מזל שיש מומחה לטיפולי שורש בראשון לציון!
 

מחפש מומחה לטיפולי שורש בראשון לציון? ד”ר בריימן, נעים להכיר

במרפאתנו מבצעים את כל סוגי הטיפולים לשיניים, אנו מעסיקים רופאי שיניים ומומחים בעלי ניסיון רב. היתרונות שלנו הם האנושיות, היחס החם, המקצועיות והשקיפות. וזו בשורה נהדרת לתושבי ראשון לציון והסביבה, שכבר לא צריכים לשבור את הראש היכן אפשר לבצע השתלת שיניים בראשון לציון באופן מקצועי ובטוח. מחפשים טיפולי חניכיים בראשון ואתם עדיין לא בטוחים היכן? הכירו את ד”ר כבודי אדמון – רופא מומחה למחלות חניכיים בראשון, עם יותר מ25 שנות ניסיון ורישיון מומחה ממשרד הבריאות, אתה יכול להיות רגוע כשאתה תחת הידיים שלו. 
 

איזה עוד טיפולי חניכיים בראשון אפשר למצוא?

במרכז לרפואת שיניים של ד”ר בריימן ניתן לקבל מגוון רחב של טיפולי שיניים. החל מהרמת סינוסים, הלבנה, השתלה, ציפוי חרסינה כתרים וטיפולי שורש ועד לשיקום פה מלא ועקירות כירורגיות. אז אם חיפשת מקום לטיפול שורש מקצועי, הרשה לעצמך להירגע, כי מצאת מומחה לטיפולי שורש בראשון לציון – או במקרה שלנו מומחית – והיא ד”ר איילת גוטליב הנהדרת, אנדודונטית עם ניסיון של מעל 15 שנה בטיפולי שורש מורכבים. סיפרנו לכם כבר שבשירותה הצבאי היא שימשה כמומחית בכירה בתחום? 
 

ומה בנוגע להשתלת שיניים בראשון לציון?

אל דאגה, גם השתלות שיניים זה התחום שלנו. אצל ד”ר בריימן מבצעים טיפולי השתלות באופן מדויק ומקצועי ובמחיר אטרקטיבי. מעבר להשתלות, מרפאתנו עוסקת במחלות חניכיים ואף מעסיקה מומחה למחלות חניכיים בראשון. התעניינת? מעולה, צור קשר ונשמח לייעץ לך ולעמוד לשירותך בכל טיפול. 

מדוע אצלנו?