מומחים להשתלות שיניים

בזכותנו, כל יום תתחילו בחיוך!

כשאנו פונים לחיפוש אחר מומחים להשתלות שיניים, כדאי שנקבל את כל המידע הרלוונטי למצב הפה שלנו. השתלת שיניים אצל אדם אחד אינה דומה להשתלת שיניים אצל אדם אחר ומצב החניכיים ועצם הלסת של כל אדם יכולים להשפיע על הטיפול בצורה משמעותית. אז איך מתחילים? קודם כל פונים לבדיקה ראשונית על מנת להבין אילו אזורים זקוקים לשתלים בשיניים. בבדיקה, רופא מומחה להשתלות יתן חוות דעת לגבי דרכי הטיפול בחלל הפה. חשוב לפנות למרפאת שיניים עם ניסיון בהשתלות בשיניים ועם ציוד טכנולוגי מתקדם להתקנת שתלים בשיניים. 

השתלות ממוחשבות

אחת הדרכים לבצע את החדרת השתלים לעצם בחלל הפה היא באמצעות מיכשור טכנולוגי מתקדם. אם בעבר החדרת שתלים דנטליים לחלל הפה דרשה חיתוך ותפרים באזור השתל, כיום ניתן לבצע את ההשתלה ללא ניתוח. באמצעות מערכת ממוחשבת ומדוייקת ניתן לבצע השתלות ממוחשבות ולהפחית את הסיכון לדלקות ואת הכאב כתוצאה מניתוח באזור חלל הפה. 

השתלות שיניים לסובלים מחרדה דנטלית

לא מעט אנשים מסביבנו לא מטפלים בשיניים שלהם ולעיתים לא ברורה הסיבה לכך. אחת הסיבות הנפוצות אך לא ידועות היא חרדה דנטלית. טיפולי שיניים מורכבים כמו השתלות שיניים נוטים לעורר חרדה במטופלים רבים. באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת הקיימת היום לטיפולי שתלים בשיניים, ניתן לבצע את החדרת השתלים בצורה מהירה ויעילה ולמנוע כאבים חזקים. 

קביעת תור להשתלות שיניים ממוחשבות

החלטתם לשקם את הפה? קבעו תור להשתלות שיניים ממוחשבות והתחילו לחיות עם פה בריא ואסתטי. מרפאת השיניים של ד”ר בריימן מציעה לכם לקבוע תור ראשוני לייעוץ להשתלות בשיניים וקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב לה. במרפאה של ד”ר בריימן תוכלו למצוא 3 רופאים מנוסים בהשתלות בשיניים שיכוונו אתכם לטיפול הטוב ביותר לפה שלכם. 

מומחים להשתלות שיניים במרפאת השיניים של ד”ר בריימן

על מנת שתוכלו להתחיל בתהליך להבראת הפה שלכם, אתם מוזמנים לפנות כבר עכשיו למרפאת השיניים של ד”ר בריימן ולקבוע פגישה. המומחים להשתלות שיניים במרפאת השיניים של ד”ר בריימן ישמחו לעזור לכם בתהליך הטיפול באמצעות טכנולוגיה מתקדמת, אשר תשפר את יכולת הדיוק בטיפול ותפחית את הכאבים הקיימים בטיפולים לשיקום הפה. התקשרו עכשיו למספר הטלפון באתר לקביעת הפגישה.

מדוע אצלנו?