ציפוי לשיניים

בזכותנו, כל יום תתחילו בחיוך!

איך טיפול אסתטי לשיניים יכול להשפיע על כל חלל הפה? אחד הטיפולים האסתטיים הפופולריים של השנים האחרונות הוא טיפול בעזרת ציפוי לשיניים. שיניים שאיבדו את צבען במשך השנים או קיבלו גוון צהוב אינן יכולות להחזיר את צבען בצורה מושלמת ללא טיפול אסתטי. הטיפולים להחזרת צבע השיניים מתמקדים היום בחזית השן ובמראה השיניים הכללי. היום יותר מתמיד יש התייחסות גם לחוסר הסימטריות של חזית השיניים והרווחים ביניהם. לכן, טיפולים אסתטיים הכוללים ציפוי על השיניים מטפלים גם בעניין חוסר הסימטריות והרווחים שנוצרו במהלך השנים. 

מה היתרונות העיקריים בציפוי חרסינה?

– צבע לבן ומבריק שאינו מצהיב עם עישון סיגריות או שתיית משקאות עם קפאין.
– מכסה את הרווחים בין השיניים למראה אסתטי וסימטרי באופן מושלם.
– הטיפול נעשה ללא כאבים ובעזרת הדבקה עדינה של עלי ציפוי חרסינה.
– טיפול הכולל מספר מפגשים קטן וחזרה מיידית לשיגרה.

טיפולים אסתטיים הכוללים ציפוי שיניים למינייט

למינייט נחשב לאחד החומרים הנפוצים לשימוש בטיפולים אסתטיים לשיניים. חומר זה מתאפיין בעמידות גבוהה לאורך שנים ארוכות ובשמירה על צבעו. ציפוי שיניים למינייט עושים במרפאות המתמחות בטיפולים אסתטיים עדינים. טיפול אסתטי באמצעות למינייט נחשב לאומנות, ולכן חשוב לפנות למרפאה עם רופאי שיניים בעלי ניסיון בטיפולי שיניים אסתטיים באמצעות למינייט. 

ציפוי שיניים לומינירס

חומר ציפוי נוסף הוא הלומינירס. חומר זה גם כן מחזיק לשנים ארוכות ואינו מצהיב או משנה את צבעו. הטיפול נחשב לקצר ופשוט יותר מהטיפול עם למינייט אך לעיתים התוצאה היא מראה שיניים בולטות. אם אתם מתלבטים לגבי ציפוי שיניים לומינירס או טיפולים אסתטיים אחרים לשיניים, אתם מוזמנים לפנות למרפאת השיניים הותיקה של ד”ר בריימן. המרפאה של ד”ר בריימן מציעה טיפולים אסתטיים מתקדמים לשיניים למראה נקי ולבן לשנים ארוכות. 

מרפאת השיניים של ד”ר בריימן מציעה – ציפוי לשיניים לאסתטיקה של הפה

צוות מרפאת השיניים של ד”ר בריימן יקבע עבורכם תור לבדיקה ראשונית על מנת שרופא השיניים יוכל לבחון את מצב השיניים שלכם. במידה ואתם מתאימים לטיפולים האסתטיים של ציפוי לשיניים, אחד מרופאי השיניים של המרפאה יתן לכם הצעת מחיר משתלמת לחידוש צבע השיניים. התקשרו כבר היום לקביעת תור לטיפול אסתטי עבור השיניים שלכם.

מדוע אצלנו?