ציפוי שיניים למינייט

בזכותנו, כל יום תתחילו בחיוך!

במהלך השנים השיניים שלנו מתלכלכות ומאבדות מהגוון הלבן שלהן. גם אם לא נעשן ומרביתנו לא מעשנים, גם אם אנחנו נצחצח שיניים כמו שצריך שלוש פעמים ביום, עדיין במהלך היום אנחנו צורכים מזונות שונים, אוכל ושתייה, אז יש בהם צבעי מאכל אשר גורמים לשיניים שלנו לספוג צבעים וכתמים שונים אשר עלולים להישאר עליהן אם לא נעשה משהו בעניין. אחד הדברים שאנחנו יכולים לעשות זה להרכיב ציפויי שיניים.

ציפויי שיניים, דוגמא ציפוי שיניים למינייט, נועד למעשה לכסות את הלכלוך והכתמים שעל השיניים במקום טיפול הלבנת שיניים. טיפול הלבנה אומנם מאוד נפוץ, אך החומר שמשתמשים בו עלול לספוג כתמים מסוגים שונים ועל כן במהלך הזמן הוא יתלכלך שנית. לכך יש להוסיף שחומר ההלבנה איננו נותן את המענה שציפויי שיניים למינייט או אחרים יכול לתת.

הלבנת שיניים לא פותרת בעיה של רווחים לא צפויים בשיניים, מאחר והיא מתבצעת רק על גבי השן, היא לא יכול לפתור את הבעיה של צורת השיניים, ואיננה פותרת בעיות של שיניים קטנות או שיניים שקועות יחסית לכל שאר השיניים. ציפוי שיניים לומינרס או ציפויים אחרים כן עושים זאת. הציפוי יוצר מראה חדש לשיניים והכל בטיפול מהיר, פשוט, עלות הטיפול לא יקרה וכן תוצאותיו הפיכות.

התקנת ציפוי לומינרס או ציפויים אחרים מתבצע באופן מאוד פשוט. מעבדת שיניים יוצרת את הציפוי על פי מבנה השן כפי שהרופא לוקח אותו במהלך הטיפול, ועם השלמת הכנתו, הוא מחליק את הציפוי על גבי השן. אין צורך בקידוח, אין צורך בהשחזת השן, כל מה שצריך לעשות זה להחליק, להדביק את הציפוי על גבי השן. אור מנורה מיוחדת מקשה את החומר ובכך הציפוי נשאר על גבי השן בלי ליפול. בסיום הטיפול הרופא דואג ללטש את הציפוי וליצור את הגימור הנכון.

ציפויי שיניים מהסוג של ציפוי שיניים למינייט ואחרים, מעניקים לשיניים מראה נקי ומבריק אשר כמוהו לא ניתן למצוא בדרכים אחרות. ציפויי שיניים, להבדיל מהלבנת שיניים גם מחזיקים מעמד זמן רב. על כן הם נחשבים מאוד פופולאריים ואיכותיים לטיפול מבחינת רופאי שיניים.

לסיום, אנחנו רוצים להמליץ לכם על ד”ר בריימן, רופא אשר מתמחה בהתקנת ציפוי שיניים למינייט ומסוגים שונים. אתם מוזמנים לפנות אליו ולקבל הצעת מחיר לתוכנית טיפול ייחודית לצורך הדבקת ציפויי שיניים למראה אסתטי יפה יותר. ד”ר בריימן ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת לכל שאלה.

מדוע אצלנו?