רופא שיניים מומחה

בזכותנו, כל יום תתחילו בחיוך!

בריאות השיניים והחניכיים לעיתים נזנחת בהשוואה לבעיות בריאותיות אחרות. מהן ההשלכות של הזנחת השיניים והחניכיים לאורך זמן? כל רופא שיניים מומחה יסביר לכם כי המצב הבריאותי של חלל הפה משפיע על הבריאות הכללית ועל אורח חייו של כל אדם. דלקות חניכיים, חוסר בשיניים וריקבון בשיניים פוגעים ביום יום של כל אדם ויש חשיבות רבה לטיפול בחלל הפה במצבים הללו. חלל פה בריא מאפשר למערכת החיסונית להתמקד בטיפול בבעיות אחרות שהגוף צריך להתמודד איתן, לכן טיפולים בחלל הפה צריכים להתבצע ברגע שמתגלה בעיה ולא להמתין עד שהיא תעבור, מכיוון שמצב הפה רק יכול להחמיר.

מומחה לחניכיים

אחת הבעיות הנפוצות בחלל הפה היא דלקת חניכיים. דלקת חניכיים נוצרת בדרך כלל בגלל אבנית הנדבקת לשיניים ולא ניתנת להורדה על-ידי צחצוח. האבנית הנוצרת על השיניים עשויה מפלאק אשר נשאר על השן בגלל שאריות מזון שנשארו בחלל הפה. אם תוך 24 שעות לא מוסר הפלאק הוא הופך לחומר קשה שאינו ניתן להורדה באמצעות צחצוח שיניים. האבנית שנוצרה על השיניים עקב חוסר בצחצוח או צחצוח לא נכון, מכילה חיידקים אשר גורמים לדלקת חניכיים כרונית. אתם לא מצחצחים שיניים באופן סדיר? כנראה שיש לכם אבנית על השיניים וחשוב להוריד אותה בטיפול אצל שיננית. אם הדלקת היא חמורה, מומחה לחניכיים יכול לתת פתרון למניעה וטיפול נכון וממוקד. 

מומחה לשיקום הפה

מלבד דלקות חניכיים, טיפולים חדשים במרפאות השיניים מתמקדים בשיקום הפה. מומחה לשיקום הפה מטפל במטופלים אשר נדרשים לבצע השתלת שיניים, טיפול בדלקות חניכיים כרוניות ועקירות שיניים לשיניים רקובות. 

רופאי שיניים מומחים לטיפולי שיניים מורכבים

אם אתם זקוקים לטיפול בדלקות חניכיים או לטיפול מורכב של שיקום הפה והלסת, אתם מוזמנים לפנות לרופאי שיניים מומחים ממרפאת ד”ר בריימן. מרפאת השיניים של ד”ר בריימן משרתת לקוחות מרוצים כבר 28 שנה באמצעות הציוד המתקדם ביותר לטיפולי שיניים. 

קביעת תור עם רופא שיניים מומחה במרפאת השיניים של ד”ר בריימן

לקביעת תור למרפאת השיניים המקצועית של ד”ר בריימן התקשרו עכשיו למספר המופיע בראש האתר. רופא שיניים מומחה של מרפאת ד”ר בריימן ישמח להתאים לכם את הטיפול הטוב ביותר לשיניים והחניכיים שלכם.

מדוע אצלנו?