שתל בשיניים

בזכותנו, כל יום תתחילו בחיוך!

שתל בשיניים הינו תהליך רפואי אפקטיבי וחשוב במיוחד עבור כל מי שסובל מחוסר בשן אחת או יותר. כמו כן, שתל בשיניים מתאים גם למי שעבר עקירה, או סובל ממחלת חניכיים ממושכת. למעשה, התהליך של שתל בשיניים הינו תהליך מודרני מתקדם ויעיל במיוחד אשר נועד להשלים את העדר השן הטבעית. חשוב במיוחד לבצע בדיקה מקיפה ומעמיקה לפני כל השתלה של שתל בשיניים, זאת על מנת להבין מה הרוחב והעובי של עצם הלסת, לתכנן באופן המקצועי ביותר את עומק השתל ואת רוחבו, הזווית, ועוד.
ד״ר בריימן הינה מרפאה מקצועית אשר נוסדה בשנת 1991  וגאה להחזיק בצוות מומחים אשר מחויב לטיפול המסור והמקצועי ביותר עבור כל מטופל. בין שירותי המרפאה ניתן למצוא השתלה של שתל שיניים, שתל שן, שתלים בשיניים ועוד מגוון רחב של טיפולים שונים תחת קורת גג אחת. 

שתלים בשיניים

שתלים בשיניים הינם הפתרון האפקטיבי והאיכותי ביותר עבור מי שסובל ממחסור בשן אחת או יותר. חשוב לזכור כי העדר טיפול ראוי ומקצועי יכול לגרור נזקים חמורים כמו דלקת חניכיים, תזוזת השיניים, אובדן עצם הלסת, פגיעה תפקודית בשרירי הלעיסה, פגיעה אסתטית ועוד. השתל למעשה נועד לפתור את המצב של העדר השן, ולעניק למטופל מענה איכותי ומצוין אשר מחזיק לאורך שנים רבות, זאת כמובן מבלי לפגוע בשיניים בריאות. 

שתל שיניים

שתל שיניים הפך בשנים האחרונות לאחד מטיפולי השיניים המבוקשים והנפוצים ביותר בישראל. כיום, בעקבות הקדמה והטכנולוגיה ניתן ליהנות משתלים איכותיים, בהתאמה אישית, אשר מצליחים להחליף את תפקידה של השן הטבעית באופן הטוב, העמיד והאיכותי ביותר. כמו כן, ברוב המקרים מדובר על שיעור הצלחה גבוה במיוחד אשר עומד על יותר מתשעים וחמישה אחוזים, נתונים מרשימים בהחלט.

שתל שן

מרפאת ד״ר בריימן הינה מרפאה ותיקה ובעלת ניסיון רב החל משנת 1991 אשר מתמחה בטיפולי שתל שן, טיפולים אסתטיים וטיפולים נוספים מעולם רפואת השיניים. המרפאה גאה להחזיק בצוות מומחים אשר מעניק לכל מטופל את השירות והטיפול המקצועיים, האישיים והיעילים ביותר. השילוב של אהבת האדם והמקצוע, התעדכנות מתמדת בחידושים עולמיים ברפואת שיניים והשימוש בחומרים חדשניים, מתקדמים, אמינים ואיכותיים יעניקו ללא כל ספק לכל מטופל את התוצאה הטובה והיעילה לאורך זמן רב. 

מדוע אצלנו?