תכנון השתלות ממוחשב

בזכותנו, כל יום תתחילו בחיוך!

תכנון השתלות ממוחשב מהווה מרכיב מרכזי וחיוני בתהליך ביצוע השתלות שיניים מקצועי. מדובר בהליך שכיח המהווה חלק משורת הטיפולים המקצועיים הסטנדרטיים כאשר תכנון השתלות ממוחשב נועד לסייע בידי רופא השיניים לבצע את ההשתלות באופן מיטבי, יעיל, נכון ומהיר יותר וכן הוא תורם לבטיחות הפרוצדורה ולהפחתת הכאב הנלווה להליך. התכנון הממוחשב, הקודם להשתלת שיניים, כולל צילומי רנטגן וסי טי דיגיטליים, אשר מצמצמים את החשיפה לקרינה בצורה משמעותית. צילום השיניים הדיגיטלי נשמר בתיק הרפואי ללא חשש משחיקה שלו או פגיעה בו וכן ניתן להעבירו באופן פשוט בצורה של קובץ אלקטרוני לכל צורך וייעוד.

שימוש בטכנולוגיה מתקדמת להשגת תוצאות מיטביות

תכנון השתלות ממוחשב כולל שימוש בטכנולוגיית תלת ממד הכוללת סי טי והכנה של מדריך כירורגי המותאם באופן אישי למטופל והמסייע לרופא לצורך קביעת מספר ההשתלות הנכון והרצוי לכל מקרה וכן הוא מאפשר פיזור אופטימלי של השתלים וקביעת הממדים והסוג של השתל הדנטלי המתאים ביותר למקרה ולהליך הטיפול הספציפי. תכנון השתלות ממוחשב מנצל היטב את הכלים הדיגיטליים והטכנולוגיות המתקדמות והחדשניות ביותר בעולם רפואת השיניים. אבחון מדויק וזיהוי מקור הבעיה הרפואית מסייעים לרופא המומחה להימנע מסיבוכים מיותרים וזאת באמצעות ביצוע ההשתלה מבלי להתקרב יתר על המידה לסינוס או לעצבי הלסת. תכנון השתלות ממוחשב נועד בין היתר לקבוע את כיוון החדרת השתלים וזאת בהתאמה לכמות ואיכות העצם הקיימת ובהתאם להימצאותם של אזורי סיכון כגון עצבים, סינוסים וכלי דם.

מדריך ניתוחי ממוחשב להשגת דיוק ובטיחות מקסימליים

תכנון השתלות ממוחשב נקבע על פי צילום הסי טי ותוך הסתייעות במדריך ניתוחי שהינו אמצעי מתקדם הפועל בדומה ל – GPS ולמעשה מדובר בכלי ניווט דנטלי באמצעותו מבוצעות ומותקנות ההשתלות. רפא השיניים המוסמך והמיומן בהליך, לוקח ומכין את מידות השתלים ומבצע הדמיה של התוצאה הסופית של ההליך. תכנון השתלות ממוחשב מהווה את הדרך המדויקת, הבטוחה ואפילו הזולה ביותר וזאת משום שנחסך הצורך בביצוע פרוצדורות מורכבות הנדרשות לעתים כטיפול מקדים להשתלות שיניים דוגמת הרמת סינוס, השתלת עצם וכמו כן התכנון המדויק מאפשר מצמצום של כמות השתלים הנדרשים לקיבוע בתוך הלסת.

המרכז לרפואת שיניים מתקדמת – כל סוגי הטיפולים תחת קורת גג אחת

ד”ר בריימן – המרכז לרפואת שיניים מתקדמת גאה להוביל בתחום שירותי רפואת השיניים וזאת בזכות צוות רופאים מומחים ומנוסים. אנו מחויבים לספק את הטיפול האיכותי ביותר וזאת באופן מקצועי ובמחירים הוגנים. אנו במרפאת ד”ר בריימן מאמינים בשילוב של אהבת האדם והמקצוע ומקפידים להתעדכן בכל החידושים העולמיים בתחום רפואת השיניים. מרפאתנו מצטיינת בכל סוגי הטיפולים וכל זאת תחת קורת גג אחת וביחס ואווירה אישיים.

מדוע אצלנו?